Ulu Önder Atatürk’ü Saygıyla Andık

10 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
738 defa okundu.

thumbnail_10-2Mustafa Kemal Atatürk, Ebediyete İntikalinin 78. Yılında Ülke Genelinde Olduğu Gibi Kırşehir’de de Düzenlenen Programlarla Anıldı

Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 78. yılında ülke genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de düzenlenen programlarla anıldı.

Ulu Önderin aramızdan ayrılışının 78. yıldönümünde düzenlenen ilk program, saat 09.00’da Anıt Meydanında çelenklerin sunulmasıyla başladı. Saat 09.05’te yapılan 2 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bayrağımız göndere çekilip yarıya indirildi.

Vali Necati Şentürk, Garnizon Komutanı J. Alb. Hüseyin Altuntaş, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, protokol üyeleri, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Çelenk Sunma Töreninin ardından Kültür Merkezinde, Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yaşar Özüçetin tarafından sunulan “Kurtuluş ve Kurtuluşta Milletvekili Gözüyle Gazi Mustafa Kemal Paşa” adlı konferansa geçildi.

Atatürk’ü Anma Programı, öğrencilerin katılacağı Anıtkabir gezisi, okullarda “Atatürk” konulu şiir, resim ve kompozisyon yarışmaları ile beraber çeşitli kültürel etkinliklerle devam ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On