ÜLKÜ OCAKLARI BU ORGANİZASYONDA YOK

17 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
288 defa okundu.
ÜLKÜ OCAKLARI BU ORGANİZASYONDA YOK

kırşehir-ülkü-ocakları-uygur-türkleri

Ülkü Ocakları Şube Başkanı Kadir Güzel basına bir açıklama yaparak; “Planlamasında yer almadığımız organizasyonlarda yokuz.” dedi.

 

Kırşehir’de düzenlenmesi planlanan “Şehidimize Sahip Çıkalım” yürüyüşü öncesinde Ülkü Ocakları Şube Başkanı Kadir Güzel uyarıda bulundu.Yürüyüş öncesinde açıklama yapan Kadir Güzel, “Kırşehir’de Şehidimize sahip çıkalım adı altında yürüyüş planı yapılmakta olduğu söylentisi ile birlikte planlanan organizasyonun tarafımıza mal edilmesi söz konusu. Kamuoyuna önemle belirtiriz; söz konusu programa teşkilat mensuplarımızın katılımları kesinlikle söz konusu değildir.” dedi.
Ülkü Ocakları Kırşehir Şube Başkanı Güzel yapılması planlanan program öncesinde teşkilat mensuplarını da uyardı. Güzel;“Yapılacağı duyumlarını aldığımız yürüyüş ile ilgili Ülkü Ocaklarının herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu noktada Genel Merkezimizden gelen emirler doğrultusunda planlamasında yer almadığımız kimin tarafından da organize edildiği belli olmayan sınırları belirlenmemiş etkinlikleri iyi niyetli dahi olsa içerisinde yer almamız mümkün değildir. Terör konusunda öteden beri tavrımız ve duruşumuz nettir. Ancak 80’lerden bu yana sergilenen bilindik bir takım oyunların senaryosunu başka mahfillerin yazdığı oyunun figüranı olmaya kesinlikle niyetimiz yoktur. Gönüldaşlarımızı da bu meyanda dikkatli olmaya davet ediyor kamu oyuna saygılar sunuyorum.” özdeyişinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN