ÜLKEMİZDE VATAN HAİNLERİNE YER YOK

29 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
113 defa okundu.
ÜLKEMİZDE VATAN HAİNLERİNE YER YOK

ÜLKEMİZDE VATAN HAİNLERİNE YER YOK

Suriye’de katliam vardı, cinayet vardı, Suriye’den kaçıp bize sığındılar, Avrupa kapılarını kapatırken biz açtık. Hastaneye gittiğimizde Türklerden çok Yabancı Uyruklulara öncelik tanınıyor. Hastanenin bütün birimlerinde her 5 hastanın 4’ü yabancı uyruklu. Kendi memleketimizde yabancılaştık. Ülke ekonomisinde sıkıntı yaşanırken Yabancı uyrukluların ülkemiz sınırları içerisinde işyeri açmaları ve piyasanın altında iş yapmaları Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarını büyük sıkıntıya sokuyor.

Hem Türkiye’nin güvenliği hem Suriyelilerin topraklarına geri dönmesi için Türk ordusu mücadele veriyor. 30 bin kişilik ÖSO ordusu Türk ordusu ile beraber mücadele yürütüyor. Türkiye Cumhuriyeti Yabancı Uyruklu vatandaşlara bu denli sahip çıkarken onların bizim memleketimizde Vatan hainliği yapması, biz savaşırken onların oturması kanımıza dokunuyor diyerek sert bir dille Gazetemize konuşan Kırşehir Halkı, “Kendi memleketimizi tanıyamaz olduk. Bizim ülkemizde Vatan Hainlerine yer yok” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Kendi ülkemizde bizi yabancılaştıran ve Yabancı Uyrukluların kendi ülkelerine dönmeleri için İstanbul’da gerçekleşen Eylemde ise şunlar yaşandı. 

İSTANBUL’DAKİ SURİYELİLER EYLEMİNDE ARBEDE ÇIKTI

İstanbul’un Fatih ilçesi Saraçhane semtinde toplanan Suriyelilere destek vermek isteyen grubun karşısına çıkan ve “Türkiye Türk’tür Türk kalacak” şeklinde slogan atan grup arasında arbede yaşandı. Açıklamaya tepki gösteren bir grup vatandaş polis ekiplerince uzaklaştırıldı.

Özgür-Der üyeleri Suriyelilerle ilgili İstanbul Valiliği’nin aldığı kayıtlı olmayan kişilerin şehirden çıkartılması kararını protesto etmek için Fatih’e bağlı Saraçhane Parkı’nda toplandı.

ARBEDE YAŞANDI

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı alana yerli ve yabancı birçok basın mensubu hazır bulunurken, Suriyeliler ise alınmadı. Özgür-Der üyeleri basın açıklaması yaparken, bir grup Özgür-Der üyelerine tepki gösterince arbede yaşandı.Polis arbedeye karışanları gözaltına aldı.

GÖZALTINA ALINDILAR

“Türkiye Türk’tür Türk kalacak” sloganları atan gruba Özgür-Der üyeleri müdahale etmeye çalışınca araya polis girdi. Slogan atan grubu alandan çıkaran ekipler, biri kadın iki kişiyi de gözaltına aldı.

Polis ‘Türkiye Türktür’ sloganı atan gruba müdahale etti.

Suriyelilere destek için alana gelen grubun kendi arasında da zaman zaman arbede yaşadığı görüldü.

Portesto düzenleyen derneklere tepki gösterenlere polis müdahalede bulundu ve alandan çıkarttı.

Suriyelilere destek veren grup çeşitli pankartlarla alana geldi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On