“Ülkemizde Kangren Olmuş Konular Çözüme Kavuşmalı”

12 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
432 defa okundu.
“Ülkemizde Kangren Olmuş Konular Çözüme Kavuşmalı”

24 Haziran seçimleri ve Yeni Kabinenin açıklanmasının ardından, Kırşehir Elektrik Teknisyenleri ve Esnafı Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu tarafından gündeme ilişkin değerlendirmeleri aldık.

“Yeni Kurulan Kabineyle Ülkemizde Kangren Olmuş Konular Çözüme Kavuşmalı”

Yeni kabinede yer alan isimler çok konuşuluyor. Gündem de yer alan isimlerin bazı kişiler tarafından tartışma konusu dahi olduğu Yeni Kabine hakkında Kırşehir Elektrik Teknisyenleri ve Esnafı Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu açıklamalarda bulunarak yeni kabinenin açıklanmasıyla Euro ve Dolar’da ki ve piyasalarda ki nakit akışı dâhil olmak üzere her şeyi alt üst ettiğini söyledi.

Kırşehir Elektrik Teknisyenleri ve Esnafı Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu,

“YENİ KABİNEYLE HER ŞEY ALT ÜST OLDU”

“24 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye yeni bir yönetim şekline merhaba dedi. Seçim süreci öncesi piyasalarda bizi ilgilendiren kısmı gerçekten çok zor bir şekilde devam ediyordu. Yeni sistemle beraber bazı şeylerin düzeleceği yönünde umut ediyorduk. Fakat yeni kabinenin açıklanmasıyla beraber Euro ve Dolar’da ki artış piyasalarda ki nakit akışı dâhil olmak üzere her şeyi alt üst etti. Her şey Tekrar bekleme içine girdi. Seçim sürecini atlatalım, sonra ki süreçte her şey daha iyi olur diye düşünürken tekrar piyasanın karışmasıyla Dolar ve Euro’da ki artış bizleri yine düşündürmeye başladı. Türkiye Cumhuriyeti Devleti üzerinde ekonomik olarak kim oynuyorsa bu konuya bir çözüm getirilmeli”

“BİRÇOK ESNAF VE SANATKÂRLAR DÜKKÂNINA KİLİT VURMAK İSTİYOR”

Yeni kurulan kabinenin çok çalışmasını ve ülkemizde kangren olmuş konularının çözüme kavuşup Ekonominin düzeltilmesi için çaba sarf edilmesini rica ediyoruz diyen Başkan Kerimoğlu, “Artık bütün yetkiler Türkiye Cumhuriyeti Başkanında. Bundan sonraki süreçte Başkanın alacağı tedbirler çok daha kolay ve basit olacağı için bu önlemlerin biran önce alınıp bu kara propagandayı yapan kişiler cezalandırılmalı. Çocuklarımızın geleceği konusunda karamsarlıklara kapılmayalım. Artık geleceğimizi görelim. Birçok esnaf ve Sanatkârlar dükkânına kilit vurmak istiyor. Asgari ücretle çalışacakları yer aramaktalar. Her insan geçiminde başka hiçbir şey düşünmüyor. Biz Küçük Esnaflar olarak bu Ülkenin bel kemiğiyiz. Bizde yok olur ve işsizler ordusuna katılırsak ülke ekonomisi ne olur düşünmek istemiyorum. Bu durumda işsizlik daha da çok artacaktır. Yeni kurulan kabinenin çok çalışmasını ve ülkemizde kangren olmuş konularının çözüme kavuşup Ekonominin düzeltilmesi için çaba sarf edilmesini rica ediyoruz”

“KABİNE İÇİNDE BULUNAN BAKANLARIMIZ DAHA AKICI ÇALIŞMALAR YAPMALI”

“Kabine içinde bulunan bakanlarımızın daha akıcı çalışmalar yapmasını ve Milletvekillerimizin de destek vermesini arzu ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sorunlarının çözülmesi noktasında Fikirler yürütülüyorsa bu bizim için çok büyük başarı ve umuttur. İnşallah ilerleyen süreçte her şey daha iyi olur diye umut ediyor ve bekliyoruz” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On