U23 Milli Takımı Teknik Heyeti, Konyada ziyaretlerde bulundu

8 Ağustos 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
92 defa okundu.
U23 Milli Takımı Teknik Heyeti, Konyada ziyaretlerde bulundu

5. İslami Dayanışma Oyunları için Konya’da kampta bulunan U23 Milli Takımımızda teknik heyet ve Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Konya Valisi Vahdettin Özkan’a, Konya Emniyet Müdürü Engin Dinç’e, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal’a, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy’a ve Arabam.com Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen’e nezaket ziyaretlerinde bulundu.

U23 Milli Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım, U23 Milli Takımı Antrenörü Kazım Nas ve U23 Milli Takımı İdari Sorumlusu Yıldıray Çıkıt’ın yer aldığı görüşmelerde, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ve U23 Milli Takımı Teknik Heyeti tarafından Konya Valisi Vahdettin Özkan’a, Konya Emniyet Müdürü Engin Dinç’e, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal’a, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy’a ve Arabam.com Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen’e Milli Takım formaları takdim edildi.

U23 Milli Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım ve Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, U23 Milli Takımımızın antrenmanları için Kayacık Tesisleri’ni açan Arabam.com Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen’e de teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN