TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI

20 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
439 defa okundu.
TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI

13509756_1161711040517407_1373872812_oKırşehir Eski Ülkü Ocakları Başkanı Rıza Ağırman Anlattı, Tüzük Değişikliği İle Ne Yapıldı?

Bugün tüzük değişikliği ne ile yapıldı. 40 arena gazetesi olarak Kırşehir Eski Ülkü Ocakları Başkan’ı Rıza Ağırman’dan aldığımız bilgilere göre Bugün tüzük değişikliği ne ile yapıldı? . Armağan anlattı, İşte yapılan değişiklikler;

“1 Teşkilat kapatma kaldırıldı. Ayrıca Başkanlık divanının teşkilatı görevden alma yetkisi de sonlandırıldı.

2 Kongre dönemlerinde artık hiç kimse tedbirli olarak disipline sevk edilip aday olma hakkı veyahut kongrelerde oy kullanma hakkı engellenemeyecek. Bu tarihten önce bu tür işlemler yapılmışsa bunlarda kaldırılmış/ affedilmiştir. Yani delegeyi disiplin ile tehdit etmek sona ermiştir.

3 il veya ilçe bazlı üye silme işlemi tamamen kaldırılmıştır. Üye silmek sureti ile delege düşürmek artık mümkün değildir.

4 Genel merkezin bir partili hakkında merkez disiplin kurulunda disiplin işlemi yapabilmesi imkanı ortadan kaldırılmıştır. Artık herkes sadece bağlı bulunduğu il disiplin kurulunda soruşturulabilecektir. 5 imza vermeyen merkez ilçe başkanı Abdullah doğanda kongreye katılarak meral hanima destek verdi.

6 delege den 4 muhalefeti destekledi” olarak belirlendi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN