Tutukluların Mevcut Halinin Devamına Devam

30 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
507 defa okundu.
Tutukluların Mevcut Halinin Devamına Devam

Mahkeme Heyeti, İlk Duruşmada Tutuklu Sanıkların Savunmalarını Tamamladı

Kırşehir merkezli 7 ilde, terör örgütü PKK’nın üniversite yapılanmasına yönelik operasyonda yakalanan 14’ü tutuklu 17 öğrenci ve mezunun yargılandığı davada, sanıkların mevcut halinin devamına karar verildi.

Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, “terör örgütüne üye olmak” suçlamasıyla yargılanan tutuklu sanıklar B.G, C.Y, Ç.Y, E.K, F.A, M.D, M.A, M.K, N.Y, Ö.H. ve S.K ile avukatları ve yakınları katıldı. Tutuklu sanıklardan A.Y, M.K. ve M.K’nin Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandığı duruşmaya, tutuksuz 3 sanık gelmedi.

Mahkeme heyeti, ilk duruşmada tutuklu sanıkların savunmalarını tamamladı. Sanık avukatları, suçlamaları kabul etmeyerek müvekkillerinin tahliye ve beraatlerini istedi.

Heyet, diğer sanıkların dinlenmesi ve eksiklerin giderilmesi için duruşmayı 23 Kasım’a erteledi.

HABER: AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On