Turşunun Tarifi Kolay Da İyisini Tutturmak Zor

15 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
892 defa okundu.
Turşunun Tarifi Kolay Da İyisini Tutturmak Zor

 

Turşucuların Söylediğine Göre Son Zamanlarda Hemen Hemen Her Şeyin Turşusu Yapılabiliyor.

Turşunun tarifi kolay da, iyisini tutturmak zor diyen Kırşehir Ankara Caddesinde Turşucu Baba dükkanında yaklaşık 10 yıldır kendisinin kurup sattığı turşularını satan Aysel Ünal, yapmış olduğu turşularına rağbetin yoğun olduğunu belirtti.

“KIRŞEHİR’DE BÖYLE TURŞU SATAN BİR YER YOKTU”

Gelen müşterilerin daha çok çalışan bayanlardan ibaret olduğunu söyleyen Ünal, Gazetemiz 40 Arena’ya yaptığı açıklamasında şunları kaydetti; “10 yıldır bu işle uğraşıyorum. İşimi Çok severek yapıyorum ve çok memnunum. İşlerimde güzel gidiyor çok şükür. Turşularım güzel olduğu için Talep de güzel. Kırşehir’de böyle turşu satan bir yer yoktu. Her evde turşu var ama herkesin turşusu güzel olmuyor çoğu kişi tutturamıyor. O nedenle bu şekilde bir yer açmayı düşündüm. Damaklarına uygun yapar ve seri bir şekilde satarsam neden olmasın diye düşündüm ve sevildi de o nedenle 10 yıldan bu zamana kadar vatandaşlara hizmet veriyorum” dedi.

TURŞUCU BABA: SIRRI KORUĞUNDA VE SUYUNDA SAKLI

Bugünden sonra turşu sezonu ve artık kurulmaya başlar diyen Ünal; “Bozum zamanı olduğu için her türlü turşu şuan kurulmaya başlar. Bizim burada genelde domates, kelek, acur, biber, salatalık ve lahana karışık turşularını kuruyorum ve bunları satıyorum. Her çeşit turşuyu satıyorum. Turşu mevsimi olduğu için kendisi kuran da oluyor. Herkes kendi evinde kurmayı istiyor ama herkesin ki tutmuyor damak tadına uymadığı için bizi tercih edenler de oluyor. Devamlı olan müşterilerim çok. Evinde kuranda var ama çalışanlar genelde bizi tercih ediyor. Daha çok bizim damak tadımıza uygun karışık domates, biber, kelekli olan ve lahanalı turşularım ağırlıklı satılıyor. 5 kiloluk bidonları 20 liradan satıyorum. Aynı zamanda alıç ve elma sirkesini doğal olarak kendimiz üretiyoruz. Damarları açıcı tansiyon, şeker, kolesterol düşürücü antibiyotik yerinde satışı yaptığımız bir ilacımız diyebilirim. Çok fazlasıyla talepte var. Vatandaşlara tarif ediyoruz bidonlarla alıyorlar ve kullanıyorlar” şeklinde konuştu.

HABER FİLİZ İSLİM

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On