Türkoğlu’ndan Vali Akın’a Hayırlı Olsun Ziyareti

1 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1353 defa okundu.
Türkoğlu’ndan Vali Akın’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Türkoğlu’ndan Vali Akın’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kırşehir Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu ve beraberindeki heyet, göreve yeni başlayan Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarete İl Sağlık Müdürü’nün yanı sıra; Kamu Hastaneleri Başkanı Mustafa Avcu, Başkan Yrd. Serdar Duru, Sağlık Hizmetleri Başkan Yrd. Cuma Köysüren, AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Figen Tuncay, Başhekim Yardımcıları Uzm. Dr. Erkan Dulkadiroğlu, Uzm. Dr. Selcen Duran, İdari ve Mali İşler Müdürü Suat Oğuz ve Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü Ayşe Yaşasın katıldı.

Kırşehir için yapılacak tüm faaliyetlerde valilik olarak Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile iş birliği içinde olmaktan mutluluk duyacaklarını belirten Kırşehir Valisi Akın, hastanelerin sağlık açısından çok önem arz ettiğini ve desteklenmesi gerektiğini söyleyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kırşehir Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On