Türkoğlu’ndan Hekimlere Şiddete Kınama

4 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
554 defa okundu.
Türkoğlu’ndan Hekimlere Şiddete Kınama

“Biz Halkımızın Sağlık Çalışanlarının Fedakârca Çalışmalarından Dolayı Minnet Duyguları İçinde Olduğunu Çok İyi Biliyoruz ”

Bıçaklı Saldırıya Kınama Kırşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uzman Doktor Suat Türkoğlu, geçtiğimiz hafta Iğdır’da bir doktorun tartıştığı bir hastanın bıçaklı saldırısına uğramasına tepki gösterdi.
Doktor Türkoğlu, kutsal bir görevi yerine getiren, şifa veren doktorlara karşı yapılan saldırıyı kimsenin kabul edemeyeceğine dikkate çekerek şunları söyledi:
“Iğdır Devlet Hastanesi’nde Üroloji Uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Serkan Yarımoğlu bir hastası tarafından kalbinden bıçakla yaralanarak tedavi altına alınmıştır.
Sağlık hizmeti veren hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız kutsal bir görevi fedakarca yerine getirmektedirler. Özverili sağlık çalışanları olarak sağlık hizmetlerini halkımızın tamamına din, dil, ırk ayrımı yapmadan sunuyoruz. Biz halkımızın sağlık çalışanlarının fedakârca çalışmalarından dolayı minnet duyguları içinde olduğunu da çok iyi biliyoruz. Ancak ne yazık ki, toplum içinde bu tür saldırıları alışkanlık haline getirmiş olanlar hayatın içinde farklı yerlerde zaman zaman da bizim sağlık hizmeti sunduğumuz ortamlarda karşımıza çıkıyorlar. Fakat böylesine kutsal bir görevi yerine getiren, şifa veren ellere karşı yapılan her türlü şiddet asla kabul edilebilir değildir. Şiddete maruz kalmış olan hekimimiz başta olmak üzere bütün sağlık çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Hekime ve sağlık çalışanlarına yapılan her türlü şiddeti kınıyorum.”

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On