TÜRKİYE’YE; PARTİ AMBLEMİNDE Kİ GÜNEŞ GİBİ DOĞACAĞIZ”  

13 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1004 defa okundu.
TÜRKİYE’YE; PARTİ AMBLEMİNDE Kİ GÜNEŞ GİBİ DOĞACAĞIZ”  

İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Birinci Olağan Kongresinde Merkez İlçe Başkanlığına Seçilen Nuri Araz,

TÜRKİYE’YE; PARTİ AMBLEMİNDE Kİ GÜNEŞ GİBİ DOĞACAĞIZ”

Erken Seçim olasılığı dikkate alınarak tarihlerin Genel Merkez tarafından belirlendiğini söyleyen İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığına getirilen Nuri Araz, “Genel Merkez tarafından farklı bir tarih verilmezse İl Başkanlığı seçiminin de 4 Martta olacağını” dile getirdi.

Türkiye genelinde 33 ilde Merkez İlçe ve Diğer İlçelerin seçimlerinin birlikte yapıldığını belirten Araz, “Demokratik bir şekilde arkadaşlarımız bu davaya katılabilirlerdi ama arkadaşlarımız çıkmak istemedi” diyerek karşılarına liste hazırlanmadığını söyledi.

Araz, “Gelen herkese açık olduğumuzu, hiçbir kısıtlama yapmadan üye kayıtlarımızı yapacağımızı ve bu şekilde seçime gireceğimizi belirttik ve arkadaşlarımız teveccüh gösterdiler ve karşımıza her hangi bir liste hazırlamadılar. Ben bu vesileyle beni bu göreve tekrar layık gören İyi Partili bütün arkadaşlarıma ve Gönültaşlarıma teşekkür ederim”

“4 MARTTA İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ DE YAPACAĞIZ”

“Kalan ilçe seçimlerimizde devam ediyor. Biz Kırşehirliler olarak Akçakent, Mucur, Kaman ve Merkez İlçemizin seçimini tamamladık. Akpınar ilçemizde de arkadaşımıza görev verildi. Resmi işlemleri tamamlanıyor. Son olarak da Boztepe ilçemiz var ve en kısa zamanda da oranın görevlendirmesini yapacağız ve yolumuza devam edeceğiz. İl Kongremiz ise 4 Mart 2018 tarihli olarak seçim kuruluna müracaatımızı yaptık. Seçim kurulu da verdiğimiz tarihin uygun olduğunu belirtti. Genel merkezimiz tarafından farklı bir tarih verilmezse 4 Martta İl Başkanlığı seçimini de yapacağız”.

“İTİNALI BİR ŞEKİLDE SEÇİLEREK KAMUOYUNA ÇIKTIK”

İyi Partinin hem ilimizde hem de Türkiye’de gerçekten bir umut olarak doğduğuna ve iyi işler yapacağına inanıyorum diyen Araz, “Parti Ambleminde ki güneş gibi Türkiye’ye de bir güneş olarak doğacağını düşünüyorum. Kadrolarımız çok itinalı bir şekilde seçilerek kamuoyuna çıktık. İnşallah bu kadroyla iyi işler yapacağız”

 HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN