Türkiye’nin ve ilimizin en popüler sporu

15 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
716 defa okundu.
Türkiye’nin ve ilimizin en popüler sporu

 

Türkiye’nin ve ilimizin en popüler sporu

Kick Boks ile bireyler spordan istedikleri tüm gereksinimleri karşılıyor. Geniş bir yelpaze içerisinde olan kick boks spor dalında  her kesin anatomisine,gereksinimine ve bakış açısına uygun bir  program var.

Olimpik olma yolunda hızla ilerleyen Kick Boks spor dalı sağlıklı ve güçlü bireyler yetiştiriken  ülkemize de en çok madalya kazandıran spor branşımız olmaktadır.

Silahlı kuvvetlerimiz, Emniyet müdürlüklerimiz, Belediyelerimiz ve bir çok kurumlarımzda ,spor salonları, kulüpler ve ülkemizin her kösesinde Kick Boks federasyonunun diplomalı antrenörleri tarafından spor dalının tüm branşları profesyonel sekilde gençlerimizi eğitmektedir.

Ülkemizin ve ilimizin bu ayakta alkışlanacak başarıda en büyük pay sahibi olan efsane Federasyon Başkanı Kayıcı’nın rolü tartışılamaz derecede büyüktür.Tüm spor camiası, her kick boks Sporcusu,Antrenörü,Hakemi hatta velileri bilirler ki Salim KAYICI başkan sporcuların babasıdır. Dünya Kick Boks faaliyetleri arasında en büyük organizasyonlara ev sahipliği yapılmasında, binlerce Kick Boks ailesinin içindeki her fert ile sıcak ve samimi ilişkiler kurmasında, en ufak  bir faaliyette dahi ülkenin her köşesine gidip gelen gönül dostu bir başkan.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Kick Boks Federasyonun yeni hizmet binasına hayırlı olsun  ziyaretene giderek Başkan Salim Kayıcı tarafından kabul edilen Kick Boks Teknik kurul üyesi ve milli takım antrenörü ilimiz Performans Spor Kulübü Antrenörü  Yusuf ASLAN, Kırşehir’de Kick Boks çalışmalarının da başarılı bir sekilde devam ettiğini, Amaçlarının sadece temiz bir gençlik yetiştirmek ve federasyonumuza yakışır sporcular olarak ülkemizi temsil etmelerini saglamak olduklarını belirtti. Başkanımızın talimatı ile Geçtiğimiz yıllarda Kırşehir’imiz büyük bir organizasyon olan Türkiye şampiyonasına ev sahipliği yapmıştı. Yüzümüzün akı ile başarılı bir şekilde misafirelrimizi agırladık ve sonuçlandırdık. Buna benzer müsabakalar, antrenör ve hakem kurslarını yine Kırşehir de olmasını istediklerini başkana ilettiğini dile getirdi.

Her kese göre bir antrenma programı ve müsabaka branşı olan Kick Boks zengin bir içeriğe sahiptir. Low Kick- Kick Liğht-Point Fighting- Müzikli Form-Full Contact- Light Contact –K1 Rules – Tüm bu Kick Boks branşları belirli formatlar,kurallar ve müsabaka talimatlarına göre ring de ve tatami de müsabaları gerçekleştirilir.

Türkiye Kick Boks Federasyonu dünyanın her köşesinde her türlü faaliyet ve yenilikleri takip etmekte, Tüm müsabakalara iştirak ederek üstün başarılar elde ederek Türk bayrağını her türlü platformda dalgalandırarak ülke sporunun göz bebegi haline gelmiştir.. Yurt içinde ise çeşitli kurslar,seminerler ve eğitim faaliyetleri ile devamlı olarak kendisini yenilemekte ve ülkemize bilimsel çalışan,işinde uzmanlaşan yeni spor adamları kazandırmaktadır.

Türkiye Kick boks federasyonu faaliyetleri www.kickboks.gov.tr adresinden takip edilebilir. (Haber: Nurten CEYLAN)

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On