Türkiye’nin her yerinde iyilik hareketi gerçekleştireceğiz

11 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
102 defa okundu.
Türkiye’nin her yerinde iyilik hareketi gerçekleştireceğiz

Türkiye’nin her yerinde iyilik hareketi gerçekleştireceğiz

Geçen haftalarda tanıtım videosuyla ‘iyilik yap iyilik bul’ adlı projesinde iyilik zinciri oluşturmak istediğini altını çizerek anlatan Yasemin dağlı kendisine de destek veren birçok meslektaşıyla iyilik yapmaya doymuyor.” Projemiz çok büyük bir etki yarattı projemiz basında çok yer aldı sosyal medyada çok paylaşıldı” sözleriyle sevincini dile getiren Dağlı,’ Yardımseverler derneği kazandığı paraları ve el emekleriyle yaptığı yiyecekleri satarak kazandıkları paraları üniversite öğrencilerine burs olarak veriyor. Bizde onlara bir iyilikte bulunmalıyız”

KENDİ SINIF ÖĞRENİLERİYLE KAVALTIDA BULUŞTU

Cumhuriyet ilkokulu okul öncesi öğretmeni Yasemin Dağlı, yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti; “Cumhuriyet ilkokulu okul öncesi öğretmeniyim. Biz 100 öğretmenle birlikte  Türkiye çapında hatta Azerbaycan da öğretmen arkadaşlarımızla birlikte ulusal bir proje başlattık. ‘İyilik yap iyilik bul’ isimli Türkiye’nin her yerinde  iyilik hareketi  gerçekleştireceğiz proje kapsamında. Bugün bende sınıfım adına beraber bir iyilik hareketinde bulunmak istedim. Nurten hanımların yardımseverler derneğinin çok güzel faaliyetler  yaptığını biliyorum çok güzel iyilikler yaptığının farkındayım. Çocuklara birazcık da farkındalık yaratmak için buraya getirmek istedim. Yardımseverler derneği buradan kazandığı paraları ve el emekleriyle yaptığı yiyecekleri satarak kazandıkları paraları üniversite öğrencilerine burs olarak veriyorlar. Bizde onlara bir iyilikte bulunalım dedik bu paralar bir şekilde üniversite öğrencilerine ulaşsın istedik bu iyilik hareketini bugün buradan başlattık. Dediğim gibi biz bu projeye 100 öğretmenle yola çıktık. Hamza eğmez kuruculuğunda bana destek olan arkadaşımla beraber 100 öğretmeni bu projede topladık. Hepsi gerçekten çok çalışkan çok başarılı iyilik hareketlerine imza atıyorlar. Ben bile çoğu haberleri aldığım zaman inanamıyorum gerçekten çok büyük bir etki yarattı projemiz basında çok yer aldı sosyal medyada çok paylaşıldı. Biz ilk projemize başlarken Ankara’da öğretmen arkadaşlarımla tanışma toplantısı gerçekleştirdik. İlk defa böyle bir toplantı yapıldı bu proje için ve orda bir okul müdürümüz Mecidiye köy ilk okulu müdürü bize çok destek oldu nilüfer hocam bize okulunu açtı bize çok güzel bir program hazırladılar orda öncelikle onlara teşekkür etmek istiyorum ardından  İstanbul’da ki hemşerilerimiz bir  arkadaşım var Avukat  Dilek Şahpaz  bizi ünlülerle buluşturdu  projemizin videosunu onlara tanıttı  ona özel bir teşekkür etmek istiyorum bir çok bürokrattan bize destek geldi. Projemize dahil olmak için bir iyilik yap iyilik bul diyerek 100’e aşkın çocuğu giydirdi ihtiyaçlarını karşıladı. Bunu gibi iyilik yap iyilik bul projesine destekte bulunan herkese teşekkür ederim.”

Üniversite de okuyan öğrencilerimize burs olarak aktaracağız.

Yardım sevenler derneği Kırşehir şube başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu dernek kapsamında ağırladığı anasınıfı öğrencileri hakkında ‘geleceğimizin teminatı olan minik minik yavrularımız bugün misafirimiz’ diyerek konuştu. Sözlerine devam eden Büyüksaraçoğlu:

‘Bugün çok değerli misafirlerimiz var gerçekten geleceğimizin teminatı olan minik minik yavrularımız bugün misafirimiz. Yasemin hanımın yaptığı proje dahilinde bize yardıma geldiler. Kahvaltımızı yaparak bize küçük de olsa destekte bulundular. Bizde yardımseverler derneği olarak bunları üniversite de okuyan öğrencilerimize burs olarak aktaracağız başta Yasemin hanıma ve öğrencilerimize, öğrenci velilerine çok teşekkür ediyorum. Keşke her zaman böyle projeler yapılabilse. Bu projede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.’ Diyerek sözlerini noktaladı.

Mümkün olduğunca maksimum  seviyede faydayı sağlayalım.

Proje öncüsü Yasemin Dağlı’nın sınıf öğrencisi velilerinde olan Sena Dağlı gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğinde yerini aldı.’ Hocalarımızla onur ve gurur duyduk elimizden geldiğince de katkı sağlamaya çalışıyoruz veliler olarak’ diyerek destekci olduğunu duyuran Dağlı şu sözleriyle devam etti;

Yasemin hanım kızımın öğretmeni oluyor bu projeyi dönem başında zaten bize anlatmıştı tanıtımını yapmıştı. Kendisiyle, Hamza hocamızla ve destek veren diğer hocalarımızla onur ve gurur duyduk. Elimizden geldiğince de katkı sağlamaya çalışıyoruz veliler olarak. Kırşehir’de yaşayan Kırşehir  dışında yaşayan bu projeden haberdar olan  herkesin bu projeye desek vermesini istiyoruz. Öğretmenlerimize katkı sağlasınlar domune etkisini yaratacağımız projemizi heryerde yaysınlar. Mümkün olduğunca maksimum  seviyede faydayı sağlayalım günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz  şey zaten iyilik.  Bunu yayarsak tanıtırsak sanırım çok büyük bir iyilik yapmış olacağız bu kadarıyla bile. Ben teşekkür ediyorum tekrar hocalarımıza ve yardımseverler derneğimize onlarda bir çok öğrencimize katkı sağlıyorlar  iyilik yapıyorlar Kırşehir içerisinde  yaşayan tüm hocalarımızı çocukları bu projeye dahil etmesini  istiyoruz. Burada kahvaltı verebiliriz toplanabiliriz projemizi anlatabiliriz tekrar teşekkür ediyorum.(HABER: SÜMEYYE ŞAHİN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On