“Türkiye’nin Her Yerinden Bize Geliyorlar”

27 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
626 defa okundu.
“Türkiye’nin Her Yerinden Bize Geliyorlar”

Dededen Kalan, Silah Tamirciliği Mesleğini Sürdüren Barış Boza, Her Ustaya El Verilmeyeceğini Söyleyerek,

“Türkiye’nin Her Yanından Bize Geliyorlar”

30 yılı aşkın Silah Tamirciliği yapan Barış Boza, Deden kalan bu mesleğin Kırşehir’de çok eskiye dayandığını söylüyor.

“İMALAT YAPIYORUZ”

Ruhsatlı silahların bakım ve tamirini yapan Barış Boza, “Çocukluğumdan beri dededen ve babadan kalma Silah Tamirciliği mesleğini yapıyorum. 30 yıldır bu işle ben uğraşıyorum benden öncesinde babam ve dedem yapıyordu. Yaptığım işi severek yapıyorum. Genelde silah tamiri ve bakımı üzerine çalışıyorum. Kırşehir’de bu işi yapan ilkler bizleriz. Polis, askeriye ve sivillerin ruhsatlı silahlarının tamir ve bakımlarını yapıyoruz”

“KİMSENİN YAPAMADIĞI İŞÇİLİĞİ BANA GETİRİRLER”

Kırşehir’de bu işi yapanın çok olmadığını söyleyen Boza,  “Küçük çaplı bu işlerle uğraşanlar var ama bizim kadar geçmişi eskiye dayanan pek yok. İmalat işini yapan yok. Kırşehir’de kimsenin yapamadığı işçiliği bana getirirler. Mekanikçi olduğumuz için her türlü makine parçası imalatı yapıyorum. Mekanik olan her şeye bakıyorum”

“ÇIRAK YETİŞTİRİRKEN ÖZENLE YETİŞTİRİYORUZ”

Boza, “Bu mesleği devam ettirsinler diye şimdi yeni elemanlar yetiştirmeye çalışıyoruz. Yoğun bir iş olmadığı için her geleni alma imkânım yok. Tehlikeli bir iş olduğundan anlamayanın eline de vermiyoruz. Basite alınacak bir konu olmadığı için özenle seçiyoruz. Bu işi yapabilmeleri için uzman olunması gerekiyor. Tanıdığımız kişileri yanımıza alıp yetiştirmeye çalışıyoruz”

“HER USTAYA EL VERİLMEZ”

Sadece Kırşehir’e çalışıyor olsak işlerimiz sıkıntı diyen Boza, “200-300 Milyarlık Kaliteli Tüfekleri olanlar oluyor. Bu Tüfekleri herkese vermek istemeyen müşteriler bizi arayıp buluyorlar ve Türkiye’nin her bir yanından bize getirenler oluyor. Aranıyoruz bulunuyoruz. Yoksa sadece Kırşehir’e çalışıyor olsak sıkıntı”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On