Türkiye’de Mevcut Sistemde Sıkıntılar Var “

3 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
211 defa okundu.
Türkiye’de Mevcut Sistemde Sıkıntılar Var “

thumbnail_RESİM (1)

 

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “16 Nisan’da Kırşehir Yine Demokrasinin Yanında Olacak”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Cumhurbaşkanlığı Halk Oylamasına ilişkin çalışmalar kapsamında çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ; Sekiz yıldır Kırşehir’lilere hizmet etmeye çalışıyoruz. Şehrimize bir vizyon kazandırmaya, geleceğe umutla bakan, geleceğini inşa eden ve planlayan bir şehir için sizlerle birlikte mücadele ediyoruz. dedi

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “2009’daki Kırşehir ile bugünkü Kırşehir arasında ciddi bir fark oluştuğunu sizlerde görüyor ve müşade ediyorsunuz. Bu ülkeyi yöneten herkes sistem noktasında bugüne kadar hep şikâyetlerde bulundu. İşin içine iyice girince, siyasete girdiğimizde gördük ki Türkiye’de mevcut sistemde sıkıntılar var. Bu ülkeyi yöneten herkes bu sıkıntıya dikkat çekmiştir. İşte Milletimizin yıllardır özlediği, hep şikayet ettiği ve ilk defa düzeltmeye fırsat bulduğu anayasa değişikliğini 16 Nisan’da sizlerin onayına sunulacak. Yaklaşık bir aydır bir kampanya yapıyoruz. Hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Yıllardır devam eden sistemimiz doğrudur bu sistem Türkiye’yi istediği noktaya ulaştırmıştır , kalkındırmıştır, gelişmiştir diyorsak bu sistemin yanında olacağız. Eğer bu sistem hak ettiği yere getirmemiştir ve 67 yıllık çok partili siyasi hayatımızda darbelerle acılarla, koalisyonlarla, kaoslarla çekişmelerle vakit kaybettiğimizi hepimiz görüyor ve inanıyorsak o zaman 16 Nisan’da bu fırsatı geri çevirmememiz lazım.

MHP’li CHP’li bütün siyasi parti görüşündeki kardeşlerime sesleniyorum diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ; Bu bir memleket meselesidir. Hizmetin partisi olmaz hepimiz istiyoruz ki Türkiye daha iyi bir noktaya gelsin 16 Nisan’da biz işimize daha güçlü bir şekilde devam edelim. Kırşehir için bir çok projelerimiz var sizler bunları biliyorsunuz onları daha hızlı hayata geçirelim. Seçim yapmaktan yorulduk artık seçim yapan , seçim doğuran bir sistemle değil istikrarlı bir şekilde çalışan bir sisteme geçmek Türkiye için kaçınılmaz ve zaruridir. Biz sizlere inanıyor ve güveniyoruz 16 Nisan’da demokrasinin en önemli şehirlerinde olmuş olan Kırşehir yine demokrasinin yanında olacak.

Konuşmasının son bölümünde Başkan Bahçeci ; Halkın iradesinin daha da güçlendiği meclisteki milletin temsilcisinin daha da güçlendiği Ankara da seçtiğimiz Cumhurbaşkanının hiçbir vesayet odağından korkmadan kimseden talimat almadan sadece halka hesap verdiği , halktan korktuğu, halktan talimat aldığı bir sisteme hep birlikte 16 Nisan’da onay vereceğiz.” dedi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN