TÜRKİYE’DE İLK OLAN PROJE

5 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
781 defa okundu.
TÜRKİYE’DE İLK OLAN PROJE

1-1724

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü Hayvansal Biyoteknoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Emre Şirin’den Türkiye’de ilk olan proje.

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü Hayvansal Biyoteknoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Emre Şirin’in projesi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından desteklendi.  50.000 TL ile desteklenen “Yerli Keçi Irklarımızın (Kıl, Tiftik, Honamlı ve Kilis) Kas Lifi Karakterizasyonu” isimli proje ile yerli keçi ırklarının kas lifi tiplerinin belirlenmesinin hedef alındığı çalışma Türkiye’de bir ilk olarak bu alanda yapılacak çalışmalara da öncülük ediyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On