Türkiye’de ilk Milli Eğitim çalışanlarına % 20 indirim uygulanacak

13 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
389 defa okundu.

fft64_mf1675809

Kırşehir’de Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ÖZEL ULUSLARARASI GELİŞİM MERKEZİ, sağlık ve Milli Eğitim çalışanlarına yönelik yüzde 20 indirim uygulayacaklarını bildirdi.

Uluslararası Gelişim Merkezi, 2014-2015 eğitim öğretim dönemine girerken kayıtlara devam ettiklerini ve hem Milli Eğitim Bakanlığı hem de Sağlık Bakanlığı çalışanlarına yönelik yüzde 20 indirim uygulayacaklarını duyurdu.

Uluslararası Gelişim Merkezi yönetiminden yapılan açıklamada, eğitim-öğretim dönemi içerisinde son derece etkili ve önemli eğitim yöntemlerini uygulayacaklarını belirterek, “ Yaz okuluna katılan birçok öğrencimizin, hızlı okuma ve zihin haritaları yöntemleriyle hem okuma hızları hem de anlama kabiliyetleri son derece dikkat çekici bir şekilde arttı.

Hem bu eğitimlerin devamı hem de bu eğitimlere ek olarak belki de Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceğiz “ dedi.

‘ TÜRKİYE’DE BİR İLK GERÇEKLEŞECEK ‘

“ Öğrenciler, anlayarak hızlı okuma eğitimi alırken, aynı zamanda ders tekrarlarını da program üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Öğrencilerimiz, 4. Sınıftan YGS’ye hazırlık sınıflarına kadar tüm konuları bu teknikle kolayca öğrenebiliyorlar.

Zihin Haritaları ile de sözel konuları ezberlemek yerine kendi kodlamalarıyla hafızalarına kolayca yerleştirebiliyorlar.

Bu yöntemle yapılacak ders tekrarı Türkiye’de bir ilk olacak “

‘ SAĞLIK VE MİLLİ EĞİTİM PERSONELİNE İNDİRİM YAPILACAK ‘

Yeni eğitim yöntemi olan anlayarak hızlı okuma tekniğiyle ders tekrarı eğitimleri için kayıtların devam ettiğini söyleyen kurs yöneticileri, kurslara ilginin şimdiden yüksek olduğunu belirterek, “ Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı personellerine yüzde 20 indirim yapma kararı aldık.

Kayıtlarımız 30 Eylül tarihinde sona erecek “ dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN