TÜRKİYE 3 BANT BİLARDO ŞAMPİYONASI ÜRGÜP’TE DEVAM EDİYOR

5 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
278 defa okundu.
TÜRKİYE 3 BANT BİLARDO ŞAMPİYONASI ÜRGÜP’TE DEVAM EDİYOR

TÜRKİYE BİLARDO FEDERASYONU TARAFINDAN DÜZENLENEN TÜRKİYE 3 BANT BİLARDO ŞAMPİYONASI NEVŞEHİR’İN ÜRGÜP İLÇESİNDE DEVAM EDİYOR. (COŞKUN SAĞLAMDİN/NEVŞEHİR-İHA)

Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde devam ediyor.
Türkiye Bilardo Federasyonu Başkan Vekili Cumabey Germi, yaklaşık 900 sporcunun katıldığı şampiyona ile ilgili şu bilgi verdi. Yaklaşık 900 sporcu ile Türkiye Şampiyonası’nın ikinci etabını gerçekleştirdiklerini belirten Germi, “Ürgüp bizim için farklı bir yer. Geçen sene burada son 32’nin finalini yapmıştık. Ev sahibi olarak başta Ürgüp Kaymakamı Alper Beye olmak üzere, Ürgüp Belediye Başkanına, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüne ve ilçe müdürümüze teşekkür ediyorum. Hepsi ellerinden geldiğinin fazlasıyla ev sahipliği yapmaya çalışıyorlar. Biz de federasyon olarak bundan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Bilardoseverlerin, Ürgüp’ün potansiyelini bilmiyoruz ama Nevşehir buraya yakın, Kayseri buraya yakın, Kırşehir yakın ve çevre illerden gelen insanlarla finalin daha kalabalık insan kitlesi ile izleneceğine inanıyoruz” diye konuştu.
Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ise yaptığı açıklamada, “Bilardo Federasyonumuzun 2-9 Mayıs tarihleri arasındaki Türkiye Bilardo Şampiyonası’na Ürgüp ilçemizde ev sahipliği yapıyoruz. Yarışmalar güzel ve iddialı gidiyor. Sporcularımıza başarılar diliyorum. İnşallah pazartesi günü seremoni ile ve salı günü düzenlenecek olan ödül töreni ile Türkiye Şampiyonası sona erecek” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On