TÜRKAV’dan iftar yemeği

18 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1032 defa okundu.
TÜRKAV’dan iftar yemeği

Umay Türkav Etüt Merkezi önünde açık havada gerçekleştirilen yemeğe ilgi büyük oldu.

TÜRKAV’dan iftar yemeğiKısa adı TÜRKAV olan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Kırşehir Şubesi tarafından iftar yemeği tertip edildi.

Umay Türkav Etüt Merkezi önünde açık havada gerçekleştirilen yemeğe ilgi büyük oldu.

Siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının bir araya geldiği iftar programına: Türkav Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, MHP İl ve Merkez İlçe Başkanı, CHP İl ve Merkez İlçe Başkanı, Mucur Belediye Başkanı, Çiçekdağ Belediye Başkanı, MHP Akpınar İlçe Başkanı, Ülkü Ocağı İl ve İlçe Başkanları, MHP Kadın Kolları, Kırşehir Türk Tabipler Birliği Başkanı, Kamu-Sen’e bağlı sendika başkanları, Türk Ocağı Başkanı, Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı, KAHİAD yönetim kurulu temsilcileri, Kırşehir Memurlar Derneği (KIRMED) başkanı, KİMDER Başkanı ve yönetimi, Semerkand Ahi Derneği temsilcileri, TÜRKAV Mucur Temsilciliği, MHP İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Kırşehir’in Ahi Babası Muzaffer Karagüllü, daha önce Türkav Genel Başkan yardımcılığı yapmış hemşerimiz Şükrü Şahin, Elazığ Fırat Üniversitesinden Prof. Dr. Tamer Demir’le çok sayıda akademisyen ve davetliler katıldılar.

Konuyla ilgili açıklama yapan TÜRKAV Kırşehir İl Başkanı Seyfettin Öyünç: “Rahmet, bereket, toplusal yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazanda davetimize icabet eden, bu büyük birliktelik resmini oluşturan siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına, basın mensuplarına, iftarımızı onurlandıran tüm davetlilerimize şahsım ve teşkilatım adına saygılarımı, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN