“TÜRK ORDUMUZUN MÜCADELESİ İLE BİR KEZ DAHA BERTARAF EDİLECEKTİR”

25 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
422 defa okundu.
“TÜRK ORDUMUZUN MÜCADELESİ İLE BİR KEZ DAHA BERTARAF EDİLECEKTİR”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Afrin Harekâtı İle İlgili Olarak Konuştu:

“TÜRK ORDUMUZUN MÜCADELESİ İLE BİR KEZ DAHA BERTARAF EDİLECEKTİR”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Türk milleti, şehitlerimizin kanıyla sulanan bu topraklar üzerinde oynanan alçak oyunların farkındadır. Ülkemize karşı yapılan bu sinsi planlar kahraman Türk ordumuzun mücadelesi ile bir kez daha bertaraf edilecektir.” değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, TSK tarafından Suriye’nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde terör örgütleri PYD/PKK ve DEAŞ’a yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nı tüm kalpleriyle desteklediklerini ifade etti.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kendisine yönelik her türlü tehdidi bertaraf etmeye kararlı ve muktedir olduğunu vurgulayan Bahçeci, şunları kaydetti:

Allah’ım ordumuzu muzaffer eylesin. Türkiye Cumhuriyeti, kendisine yönelik her türlü tehdidi bertaraf etmeye kararlı ve muktedirdir. Türkiye artık üzerinde planlar yapılacak oyunlar oynanacak üçüncü dünya ülkesi değildir. Devletimizin meşru müdafaa hakkı olarak başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nın tek hedefi bölgeyi kana bulayan, mazlumlara zulmeden eden ve ülkemizi tehdit eden terör örgütleri ve teröristlere karşıdır. Türk milleti, şehitlerimizin kanıyla sulanan bu topraklar üzerinde oynanan alçak oyunların farkındadır. Ülkemize karşı yapılan bu sinsi planlar kahraman Türk ordumuzun mücadelesi ile bir kez daha bertaraf edilecektir. Ülkemizin bekası, şehitlerimizin kanı, mazlumların ve masumların feryadı için Allah’ın izniyle ordumuz bu harekattan zaferle çıkacaktır. Allah’ım ordumuzu muzaffer eylesin.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On