Türk Milleti Ölürsek Şehit, Kalırsak Gazi Diyerek Moral Bulmuşlardır

1 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
595 defa okundu.
Türk Milleti Ölürsek Şehit, Kalırsak Gazi Diyerek Moral Bulmuşlardır

Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır. Toprak, Eğer Uğrunda Ölen Varsa Vatandır,” Diyen Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak, 

Türk Milleti Ölürsek Şehit, Kalırsak Gazi Diyerek Moral Bulmuşlardır

Annem beni yetiştirdi bu ellere yolladı Al sancağı teslim etti, Allah’a ısmarladı. Boş oturma çalış dedi, hizmet eyle vatana Sütüm sana helal olmaz saldırmazsan düşmana diyerek açıklamalarda bulunan, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak, “Kırşehir’de Muharip Gaziler olarak bir araya gelerek Askerlik şubesi başkanlığına askerlik başvurusu yaptı”.

TÜRK MİLLETİNE BORÇLUYUZ”

Askerlik Şubesi Başkanlığına Askerlik başvurusu yapan Muharip Gaziler ve Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak, “Savaşta Vatanımızı bizlere kazandıranlar, bu toprakları vatan yapanlar, bu uğurda şehit ve gazi olanlar yada sağ salim dönenlerdir. Türk milleti olarak onlara minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Her Türk çocuğunu annesi ve ninesi, şehitlik ve gazilik ninnileriyle büyütmüş, askere giderken bile ellerine kına yakıp “Haydi oğlum, haydi git, Ya Gazi Ol, Ya Şehit.” Annem beni yetiştirdi bu ellere yolladı Al sancağı teslim etti, Allah’a ısmarladı. Boş oturma çalış dedi, hizmet eyle vatana. Sütüm sana helal olmaz saldırmazsan düşmana. Türk Milleti ölürsek şehit, kalırsak gazi diyerek moral bulup savaşmaya ve vatan, millet, devlet, din, ezan, bayrak ve namus uğruna çarpışmaya devam etmişlerdir ve kıyamete kadar da devam edeceklerdir. Çünkü Türk Milleti için bu değerler çok önemlidir. Manevi rütbelerin en yüksekleridir. Biz her şeyi Türk Milletine Borçluyuz”

“TÜRK MİLLETİ İŞGAL VE ESARETE ALIŞIK OLMAYAN ASİL VE BÜYÜK BİR MİLLETTİR”

Parlak, “Türk Milletinin ve vatanının bölünmez bütünlüğünü korumak amacıyla yaptıkları mücadelelerle gururlanır ve coşarız. Bizler de vatanımız ve milletimiz için var gücümüzle çalışarak onlara layık olduğumuzu kanıtlamak isteriz. Tarih boyunca hür ve bağımsız yaşamış, Türk milleti işgal ve esarete alışık olmayan asil ve büyük bir millettir. Bu sebeple tarihinde bu uğurda çok savaşlar yapmış Türk Milleti şehitler ve gaziler vermiştir. Geçmişe baktığımızda İstanbul’dan Ankara’ya, Edirne’ den Kars’a, Hatay’dan Antalya’ya Çanakkale’den Hakkâri’ ye kadar bu memleketin bütün insanları ülkemizin birliği, dirliği ve bağımsızlığı için yan yana omuz omuza şahadete koşmuş vatan Topraklarında yatan şehitlerimizle doludur”

“MİLLETİMİZİN VE KAHRAMANLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru, bölgemizde ülkemizin barış ve selametinin temini için kahraman güvenlik güçlerimizin ve yiğit askerlerimizin başlatmış olduğu operasyonları hayırlı ve mübarek eyle diyen Parlak, “Tıpkı dün olduğu gibi bugün ve yurdun dört bir yanında bağımsızlığımızın korunması, Ülkemizin her köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, milletimizin ve kahramanlarımızın yanındayız”

 

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On