Türk Eğim-Sen’den, TED Başkanı Pehlivanoğlu’na Eleştiri

3 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
524 defa okundu.
Türk Eğim-Sen’den, TED Başkanı Pehlivanoğlu’na Eleştiri

Türk Eğim-Sen’den, TED Başkanı Pehlivanoğlu’na Eleştiri

 

Bilal Türk’ten “Öğretmenler devlet memuru olmamalı, KPSS ile değil mülakatlarla alınmalı.” sözlerine sert cevap geldi.

Türk Eğim-Sen Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk sosyal medya hesabı üzerinden TED Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu’nun “Öğretmenler devlet memuru olmamalı, KPSS ile değil mülakatlarla alınmalı.” sözünü eleştirdi. Pehlivanoğlu’nun öğretmenler ve KPSS ile ilgili sözlerini eleştiren Türk, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şunları kaydetti: “TED Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu “Öğretmenler devlet memuru olmamalı. KPSS ile değil mülakatlarla alınmalı.” demiş.

Selçuk Bey suflörünüz kim? Ya da nerelere mesaj verme derdindesiniz?

Devlet memuru olmasın dediğiniz Öğretmenin, parti memuru ya da şirket çalışanı mı olmasını yeğliyorsunuz? Sayın Pehlivanoğlu, Uganda’da mı yaşıyorsunuz?

Yanlış mı biliyoruz, yoksa TED, Tuzukuru Eğitimciler Derneği’nin kısaltması mı?

O öve öve bitiremediğiniz mülakat marifetiyle, bu ülkede yüzbinlerce çalışan ve çalışan adayının hakkının gasp edildiğinden haberiniz yok mu?

Sayın Pehlivanoğlu hızını alamayarak “Öğretmenliği tercih edenlerin bir kısmı maalesef devlet memuru olup, oradan emekli olmak istiyor, işi garanti olsun istiyor.” demiş.

Yuh! Pes diyeyim yani! Biz de çıkıp şunu desek olur mu?

“Özel okulların bir kısmı öğrenciyi ticari meta görüyor, vatandaşı söğüşlüyor”

Selçuk Bey, Kağızman’da, Solhan’da, Dargeçit’te, Lice’de yani sizin ticari görmeyerek bırakın yatırım yapmayı selam vermeye dahi tenezzül etmediğiniz vatan köşelerinde fedakârca ve devlet memuru onuruyla çalışan öğretmenlerimizden özür dileyin.

Sayın Pehlivanoğlu, çıtayı yükselttiğinizde öğretmen bulamadığınızı söylüyorsunuz ya; inanın Devlet Memuru olarak görev yapıp şerefli bir öğretmen olarak emekli olmayı isteyenlerin çıtası sizin bu anlamsız düşüncenize çok ama çok yüksek gelir!” (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On