TÜM ÜLKE’DE AKARYAKIT İNDİRİMİ

12 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
272 defa okundu.
TÜM ÜLKE’DE AKARYAKIT İNDİRİMİ

motorinBu Gece Yarısından İtibaren Türkiye’nin Tüm Şehirlerin de Motorin Ve Siyah Ürünlerde İndirime Gidildi

Petrol fiyatlarında yaşanan gerileme tüm ülke kapsamında birçok ilde (Konya, Kütahya, Kayseri,Kırşehir, Ankara v.b)akaryakıt ürünlerine yansımaya başladı. Motorinle birlikte fuel-oil ve asfalt gibi siyah ürünlerde indirime gidildi. Motorinin litresi 9 kuruş, siyah ürünlerde indirim 8 kuruş olarak belirlendi.
Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak indirim sonrasında İstanbul’da motorinin litresinin 3,47 liradan 3,38 liraya; Ankara’da 3,52 liradan 3,43 liraya, benzer bir çok  ilde de fiyatların düşmesi bekleniyor.
Petrolde düşüş durmuyor:
2004 Temmuz’undan bu yana en düşük seviyelerde hareket eden petrol fiyatları bugün Çin hisse senedi piyasalarında yaşanan sert düşüşler sonrası yüzde 3’ü aşan kayıpla 32,54 dolar/varile kadar geriledi.
İran ve Suudi Arabistan arasındaki gerginliğin devamı halinde ani yükselişler görebileceğimiz petrol aşağı yönlü baskı devam ettiğinden, yükselişlerin sınırlı kalabileceği belirtiliyor.
Doların tarihi zirveye yaklaşması, Brent petrolde yaşanan bu çöküşün tüm Türkiye illerine (Kırşehir, Ankara, İstanbul gibi) akaryakıt ürünlerine yeterince yansımasını engelliyor. Bu sabah 3,045 seviyelerini zorlayan dolar kuru, 3,02 seviyelerinde hareket ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On