“Tüm Hemşerilerimizin Kurban Bayramını Kutluyorum”

19 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
205 defa okundu.
“Tüm Hemşerilerimizin Kurban Bayramını Kutluyorum”

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kurban Bayramı mesajında şunları ifade etti:

“Sevgili hemşehrilerim,

Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz 20-25 Temmuz tarihlerinde yaşanacak olan Kurban Bayramı öncesinde Kurbanlık satışının gerçekleştirildiği Canlı Hayvan Pazarı’nın dezenfekte ve hijyen çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz de vatandaşlarımızın geleneksel bayram ikramı olan şeker ve tatlı benzeri üretim yapan ve satan gıda işletmelerine yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Bu yıl da maalesef Koronavirüs gölgesinde bir Kurban Bayramı daha kutlayacağız. Bayram boyunca 24 saat görev yapacak olan ekiplerimiz, hemşehrilerimizden gelecek talep ve şikâyetleri 153 numaralı Halkın Masası Çağrı Merkezi’nden değerlendirecekler. 

Bütün Hemşehrilerimizin şimdiden sağlıklı ve huzurlu bir Bayram geçirmelerini temenni ediyor, sağlıklı günler diliyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On