TÜKETİCİ HAFTASI RESİM VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI

17 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
614 defa okundu.
TÜKETİCİ HAFTASI RESİM VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI

k_02151629_yarimaTicaret İl Müdürlüğü Tarafından  “Bilinçli Tüketici”, “Bilinçli Tüketim” Konulu Resim Ve Kompozisyon Yarışması Başlatılmıştır.

Tüketici Hakları hususunda farkındalık yaratmayı ve tüketicilerin bilinç düzeyini  yükseltmeyi hedefleyen bu yarışmalar Ortaokul, Lise ve Üniversite olmak üzere  üç yarı kategoride ve iki ayrı sanat dalında gerçekleştirileceği bildirildi. Konu ile ilgili oluşturulacak eserler 11 Mart 2016 tarihine kadar Ticaret İl Müdürlüğüne ulaştırılabileceği belirtildi. Dereceye giren eser sahiplerine ödülleri 15-21 Mart 2016 Tüketici Haftasında takdim edilecektir. Tüm dal ve kategorilerde ilk üçe giren eser sahiplerine çeşitli ödüllerin yanı sıra Hirfanlı Gençlik Kampında bir hafta her şey dahil ücretsiz tatil hediyesi verileceği bildirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On