TSO VE AHİ OSGB BERABERLİĞİN’DE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLECEK

14 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
507 defa okundu.
TSO VE AHİ OSGB BERABERLİĞİN’DE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLECEK

O-2RqV-X_400x400

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Ve Ahi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Beraberliğinde İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Verileceği bildirildi

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Ahi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi işbirliği ile yarın ücretsiz iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verileceği belirlendi.

Kırşehir Sanayi ve Ticaret Odasında gerçekleşecek olan ve katılımcılara iş güvenliği sertifakası da verilecek olan eğitim ise ücretsiz olduğu bildirildi. Bilindiği gibi  6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanun gereği çalışanların bu eğitime katılmaları ve sertifika almaları yasal zorunluluk haline getirilmişti.

Birçok kurumun ücret karşılığı verdiği İş sağlığı ve güvenliği eğitimi ve sertifikası Ahi OSGB tarafından ücretsiz olarak verileceği öğrenildi. 15 Mayıs Pazar günü verilecek eğitim saat 09:00’da başlatılacağı ve Kırşehir Ticaret Odası Toplantı salonunda yapılacağı bildirildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On