Transfer Bedelinin Bir Kısmını Ödedi

6 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
414 defa okundu.
Transfer Bedelinin Bir Kısmını Ödedi

Bartınspor’un Eski Futbolcusu İşadamı Enes Eser’den Örnek Davranış

Kırşehir Belediyespor ile Spor Toto Bölgesel Amatör 6. Grup da şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor önemli bir transfer yaptı. Bir dönem Bartınspor forması giyen, işadamı Enes Eser, geçtiğimiz günlerde Bartınspor’un anlaşma sağladığı Nijeryalı golcü Ofasa Fransis Ona transferinde maddi destekte bulundu.

İstanbul’da ticaret hayatını sürdüren Bartınlı işadamı Enes Eser, futbola başladığı kulübe maddi manevi desteklerini sürdürüyor. Sezon öncesi açık artırmaya çıkarılan ‘74 numaralı protokol kombine kart için’ en yüksek teklifi vererek Bartınspor’a destekte bulunan Enes Eser, şimdi de geçtiğimiz günlerde anlaşmaya sağlanan Nijeryalı golcü Ofasa Fransis Ona’nın transferinde maddi destekte bulundu ve önemli bir transferinin Bartınspor’a kazandırılmasında büyük katkı sağlamış oldu.

Enes Eser’e törenle teşekkür edildi

Bartınspor yönetimi, profesyonel takımlardan Akhisar, Konya, Karabük takımların peşinden koştuğu Ofasa Fransis transferinin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan işadamı Enes Eser’e teşekkür etmek amacıyla tören düzenledi. Kırşehir Belediyespor maçı öncesi Bartın Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen törende, kulübe vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı Enes Eser’e teşekkür edildi. Yeni transfer Ofasa Fransis Ona ile çekilen hatıra fotoğraf çekiminin ardından Nijeryalı golcü taraftara tanıtıldı.

Bartınspor şapkalarına da sponsor oldu

İşadamlarına örnek olacak bir davranış sergileyen Enes Eser, son olarak hafta sonu Bartın Atatürk Stadyumu’nda oynanan Kırşehir Belediyespor maçı öncesi dağıtılan Bartınspor şapkalarına da sponsor oldu.

Eser, “Ekmeğini yediğim spor kulübüne değer veriyorum”

Bartınspor’a her zaman maddi ve manevi destek olmayı sürdüreceğini ifade eden İşadamı Enes Eser, “Futbola başladığım ve profesyonel olduğum kulübe destek olmak istiyorum. Artık spora dışarıdan katkı sağlamak istiyorum. Bugüne kadar dışarıdan takip ettik. Bu kulübe katkı vermek istiyorum. Çünkü ben ismimi burada duyurdum. Ben her şeyimi futbol sayesinde yaptım. Küçük de olsa katkı sağlamak istedim. Böyle kulübü seven insanlar olduğu sürece destek de gelecektir. Bizler hem maddi hem de fikren destek olamaya devam edeceğiz. İlime değer veriyorum. Ekmeğini yediğim spor kulübüne değer veriyorum. Gücümüz yettiğince destek olmaya çalışacağız” açıklamasında bulundu.

HABER: AYHAN KURU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On