Trakya Müzisyenleri Dün Krşehir’e Geldiler

16 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
290 defa okundu.
Trakya Müzisyenleri Dün Krşehir’e Geldiler

DSDSSDS

 

 

 

 

 

Trakya bölgesinden il il gezerek para kazanmaya müzisyenler dün ilimize geldiler. Kırşehir’e gelen Trakya müzisyenleri kahvehane, lokanta gibi yerlerde halka müzik çalarak para kazanmaya çalıştılar. Kırşehir sonrası başka illere gideceklerini belirten Trakya müzisyenleri:

” Bizim ekmek paramızı bu şekilde kazanmaya çalışıyoruz. müzik ve aletler bizim geçim kaynağımız. İl il dolaşarak müziklerimizi o ilin halkına çalarak tanıtıyoruz. Halkta bize bu emeğimizin karşılığını veriyorlar. Buradan sonra başka bir il giderek orda da  müzik söyleyip çalacağız. Biz hem çalışıyoruz hem eğleniyoruz hem de insanları eğlendiriyoruz. Halkımıza emeğimizin karşılığını verdikleri için ve bizi dinledikleri için teşekkürlerimizi iletiyoruz.” ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On