‘Toplumda Yerimiz Olsun İstiyoruz’

18 Ekim 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
123 defa okundu.
‘Toplumda Yerimiz Olsun İstiyoruz’

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırşehir Şubesi Başkanı Bahattin kaya, düzenlediği yemek de açıklamalarda bulundu. Kaya: ‘Toplumda yerimiz olsun istiyoruz’ diyerek açıklamasında şunları kaydetti:

“Şehitlerimizin kıymetli anne baba ve eşleri kahraman gazilerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Yemeğimize hoş geldiniz. Geçmişten bugüne kadar olan vatanın millettin bölünmezliği için canını feda eden şehitlerimiz ve ahirete intikal eden gazilerimize Allahtan rahmet diliyorum. Yaşayan gazilerimize kader arkadaşlarıma da uzun ömür diliyorum. Aynı zamanda bizim şu an burada rahatça yemek yiyebilmemizi özgürce bu topraklarda yaşayabilmemiz için yurt içinde ve yurt dışında görev yapıp gözünü bir saniye kırpmayan tüm güvenlik güçlerine başarılar diliyorum ayaklarına taş değmesin inşallah.”(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On