TOPLUM DESTEKLİ EKİPLER HAYVAN PAZARINDA DOLANDIRICILIĞA GEÇİT VERMİYOR

19 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
424 defa okundu.
TOPLUM DESTEKLİ EKİPLER HAYVAN PAZARINDA DOLANDIRICILIĞA GEÇİT VERMİYOR

tdp

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Kurban Bayramı öncesi Hayvan pazarında dolandırıcılık ve sahte para konusunda vatandaşı bilgilendirerek uyarıyor.

 

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri, Kurban Bayramı dolayısıyla önleyici polislik faaliyetleri kapsamında canlı hayvan pazarında dolaşarak kurban satıcıları ve alıcılarıyla yüz yüze iletişime geçerek, ‘Hayvan Hırsızlığı, Sahte Para ve Yankesicilik – Dolandırıcılık’ olayları ile ilgili bilgiler veriyor.

Kurban Bayramı dolayısıyla hayvan pazarında satışların başlaması ile birlikte vatandaşların huzurlu bir şekilde kurbanlıklarını alma ve satmaları, sahte para ve hırsızlık olayları nedeniyle herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için gerekli emniyet tedbirleri alındı. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince sohbet eşliğinde yapılan bilgilendirmelerin yanı sıra vatandaşlara bilinçlendirici broşürler dağıtılıyor.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların aileleri ile birlikte güzel ve huzurlu bir bayram geçirmeleri, üzücü olayların yaşanmaması ve mağduriyetlerin önüne geçilmesi yönünde önleyici polislik hizmetleri kapsamında çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edeceğini duyurdu.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN