Toplantı Yapıldı

18 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
222 defa okundu.
Toplantı Yapıldı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2022 Yılı 1. Olağan Toplantısı Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, il düzeyinde işsizliğin azaltılması ve istihdamın artırılmasına yönelik politikalar belirlemek üzere düzenlenen toplantının hayırlı olmasını diledi.
Toplantıda, işsizliğe yönelik olarak alınacak tedbirleri görüşeceklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Bilindiği gibi, işsizlik ülkelerin en önemli sorunları arasında yer almaktadır. Biz de ilimizde işsizliğin önlenmesi, istihdamın artırılmasına yönelik olarak İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısında değerlendirmelerde bulunuyor ve gereken kararları alıyoruz. Bugünkü toplantımızda da gündemdeki maddeleri görüşeceğiz.” dedi.
Valilikde düzenlenen toplantı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya’nın yaptığı sunumun ardından kurul üyelerinin görüş ve önerilerin alınması ile sona erdi. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On