Toplantı Yapıldı

3 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
481 defa okundu.
Toplantı Yapıldı

Terme Jeotermal Merkezi Sistem Projesinin Toplantısı Gerçekleşti

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Kırşehir Jeotermal A.Ş Müdürü Hüseyin Kaya’nın da bulunduğu teknik heyet ile birlikte Afyon’da Terme jeotermal merkezi sistem projesinin yapımı için Afyon Jeotermal Anonim Şirketi (Afjet) yetkilileri ile bir araya geldi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan yaptığı açıklamada ;”Görüşmeler sonucunda proje tamamlanıp ihaleye sürecine sunulacaktır. KOP idaresi tarafından alınan 2,5 milyon ödeneğin de kullanılacağı Kırşehir termal turizm hattı Projesi Kırşehir’in merkezinde bulunan otel, kaplıca, fizik tedavi merkezine verilen jeotermal suyun, dağıtım binasında toparlanarak tek bir dağıtım ağı tarafından akışı sağlanarak Kırşehir için daha verimli bir sistem haline getirilecektir.”ifadelerini kullandı Bununla doğal kaynaklarımızın en iyi şekilde değerleneceğini ifade etti. Ayrıca geçen yıl İl Özel İdaresi tarafından açılan re enjeksiyon kuyusunun iletim hattının da yapılması bu projeye dahil edilmiştir.

Afyon Jeotermal Anonim Şirketi (AFJET) Genel Müdürü Yusuf Ulutürk’e teşekkür ederek görüşmeyi sonlandırdı.

HABER MERKEZİ

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On