Toplantı Gerçekleştirildi

2 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
294 defa okundu.

 

thumbnail_RESİM (2)

Belediye Meclisi 2017 Yılı Mart Dönemi Toplantısı Yapıldı

Kırşehir Belediye Meclisi’nin 2017 yılı Mart Dönemi toplantısı 11 gündem maddesi ile Belediye Başkan Vekili Veli Şahin başkanlığında meclis salonunda yapıldı.

Kırşehir Belediyesi 2017 yılı Mart ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkan Vekili Veli Şahin başkanlığında meclis salonunda yapıldı. Açılış ve yoklamanın ardından 11 gündem maddesinin yer aldığı meclis toplantısının ilk gündem maddesinde Bir önceki meclis kararlarının okunması başladı.    Daha sonra gündemin 3. Maddesi İmar Komisyonun raporları görüşüldü. Gündemin 4. Maddesi İmar Komisyonuna Hava edilecek talepler görüşülerek komisyona havale edildi. Gündemin 5. Maddesi olan İmar Planı değişikliklerinde alınacak ücretlerin belirlenmesi konusu oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 6. Maddesi Çeşitli işler kmoisyonuna hava olunan İtfaiye yönergesi görüşülerek karara bağlandı. Gündemin 7. Maddesi Hırdavat malzemesi alımında kullanılmak üzere kredi alımı için Belediye Başkan Yardımıcısı Halil Tan’a yetki verilmesi görüşülerek kabul edildi. 8. Maddesi maddesinde yer alan Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezine tefrişat alımı için Belediye Başkan Yardımcısı Halil Tan’a kredi için yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi. 9.Gündem Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde bulunan Fuaye alanlarının ve Salonların kira bedelleri görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.10. Gündem maddesi temyiz feragat ve sulh talebi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

11 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında dilek ve temennilerin ardından Belediye Başkan Vekili Veli Şahin 3 Nisan 2017 tarihinde toplanmak üzere meclis toplantısını kapattı.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN