TOBB’dan Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Çelik’e ödül

28 Haziran 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
79 defa okundu.
TOBB’dan Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Çelik’e ödül
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 70. kuruluş yıl dönümü etkinliğinde Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik’e ödül verildi. ( Kırşehir Ticaret Borsası – Anadolu Ajansı )

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 70. kuruluş yıl dönümü etkinliğinde Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik’e ödül verildi.
Kırşehir Ticaret Borsasından yapılan yazılı açıklamaya göre, TOBB’un 70. kuruluş yıldönümü etkinliği Ankara’da gerçekleştirildi.
Etkinlikte, illerde TOBB bünyesinde 10-20-30 yıl görev yapmış delege ve genel sekreterlere hizmet şeref belgesi ve plaketleri takdim edildi.
Bu kapmamda 20 yıldır Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreterliği görevini yürüten Battal Çelik’e de Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından ödül verildi.
Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, verilen ödülü değerlendirerek, “20 yıldır Borsamızda Genel Sekreter olarak başarılı bir şekilde görev yapmakta olan Battal Çelik’i tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. Borsa yönetimi ve üyelerimizin de kendisinden memnun olduğu Çelik’e ödülü layık gören Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na da teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. (Haber AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN