TM Kırıkkalespor’da Hedef Şampiyonluk

29 Temmuz 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
496 defa okundu.
TM Kırıkkalespor’da Hedef Şampiyonluk

“Katılım Belgesinde Futbol Takımının Oynayacağı Saha Bildirim Bilgilerini Sezon Başında Vermek Zorundayız”

Yeşil Kırşehirspor ile aynı grupta mücadele eden komşumuz Kırıkkale’nin iki BAL takımından Türk Metal Kırıkkalespor’un Kulüp Başkanı Zekai Tufan Basın Açıklaması gerçekleştirdi. Tufan, ” Şehrimizin ortak değeri olan futbol takımlarımıza 2017 2018 sezonu için başarılılar diliyorum.”dedi.

YAPMAK ZORUNDAYIZ

Tufan, “Sezonun sakatsız sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlamayı Yüce Allah tan niyaz ederim. İki güzide takımımızda katılım paralarını ve evraklarını tamamlayıp federasyona bildirimlerini yaptılar.Katılım belgesinde futbol takımının oynayacağı saha bildirim bilgilerini sezon başında vermek zorundayız.Şehrimizi iki takımın temsil ettiği ligimizde ayrı ayrı tahsis belgeleriyle başvurularımızı yapmak zorundayız.”dedi.

KUŞKUM YOK

Tufan, “Federasyon tarafından yapılan incelemeler sonucunda her iki sahamızda uygunluk almış olup herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmamıştır. Ligler başladığında her iki takımımızında iç saha müsabakalarında stad tahsisi konusunda herhangi bir problemle karşılaşılacağını düşünmüyorum. Et ve tırnak olmuş ülkemizin iki güzide kurumsal takımımızın senkronize bi şekilde ligi tamamlayacağından hiçbir kuşkum yoktur. Onun için taraftarlarımız rahat olsun önemli olan takımlarımızın iyi olmasıdır şampiyonluğa oynayan kadroların oluşturulmasıdır iki takım yöneticileri bunun için uğraş vermektedir. Bu vesile ile tekrardan 2017 2018 sezonun her iki takımımızada hayırlı uğurlu olmasını Yüce Allah tan niyaz ediyorum. Yolun sonu Şampiyonluk Olsun ”dedi.

HABER: UFUK TUFAN DOĞAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On