TIP FAKÜLTESİ BİNASI YAPILIYOR!

2 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
298 defa okundu.
TIP FAKÜLTESİ BİNASI YAPILIYOR!

IMG_3544 (1)Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya’nın Titizlikle Çalıştıkları Tıp Fakültesi Binası Konusunda Mutlu Sona Ulaşıldı.

Uzun zamandır milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya’nın titizlikle çalıştıkları tıp fakültesi binası konusunda mutlu sona ulaşıldı. Resmi Gazete’ de yayımlanan Yatırım Programı’nda Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne 15.000 m2′lik Derslik Binasının yapılacağı açıklandı.

Konu hakkında açıklama yapan Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, “Tıp Fakültesinin faaliyete geçmesi öncelikle ülkemizi sağlık alanında bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Kırşehir’in ve Ahi Evran Üniversitesi’nin ise marka değerini arttıracak ve Kırşehir’in bu alanda yüksek düzeyde hizmet almasını sağlayacaktır. Ayrıca Tıp Fakültesi’nin oluşturacağı çevre, Kırşehir ekonomisine de fayda sağlayacaktır. Bu projenin hayata geçirilmesi için emek harcayan başta Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz olmak üzere Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı Sayın Cüneyd Düzyol’a, rektörümüz Sayın Vatan Karakaya’ya ve mesai harcayan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu adımın ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On