TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN SİGORTACLIK SEKTÖRÜ TOPLANTISI

3 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
397 defa okundu.
TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN SİGORTACLIK SEKTÖRÜ TOPLANTISI

2

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Tarafından Sigortacılık Sektörü Toplantısı düzenlendi

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Kırşehir’de  faaliyet gösteren sigorta acenteleri temsilcilerinin katıldığı ve sigortacılık sektörünün sorunlarının ve çözümlerinin görüşüldüğü toplantı düzenlendi.

İlk defa gerçekleştirilen ve yoğun katılımın gözlendiği sigortacılık sektör toplantısında, Kırşehir’de faaliyet gösteren sigorta acentelerinin karşılaştığı sorunlar ve çözümler noktasında ilgili kurumların bilgilendirilmesi noktasında görüş alış verişinde bulunuldu. Sigorta acenteleri, sektörün sorunlarına daha akılcı çözümler üretmek açısından sigortacılık sektörü ile ilgili toplantıların ayda bir defa yapılması konusunda görüş birliğine vardılar.

Toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Sigorta Meslek Grubundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Sarı, Sigorta Meslek Komitesi Başkanı Asaf Kayaoğlu ve Meslek Komitesi Üyelerimiz Hakan Kaygusuz, Arif Demirbilek, Özlem Şenyüz ve Kırşehir’de faaliyet gösteren sigorta acentelerinin temsilcileri katıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN