TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA KOSGEB BİLGİLENDİRME TOPLANTISI VE SERTİFİKA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

13 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
302 defa okundu.
TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA KOSGEB BİLGİLENDİRME TOPLANTISI VE SERTİFİKA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

2Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda Kosgeb Bilgilendirme toplantısı ve sertifika töreni gerçekleşti.

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda KOSGEB tarafından’ KOBİ’lerde Kurumsallaşmanın Geliştirilmesi’ ve ‘KOBİ’lerde Markalaşmaya Geçiş’ konu başlıklarında yapılacak olan Proje Teklif Çağrısı üzerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda konuşan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ‘Markalaşma ve Kurumsallaşma’ konularının önemine dikkat çekerek, Kırşehir’de faaliyet gösteren KOBİ’lerin markalaşma ve kurumsallaşma bağlamında atacağı adımlarda Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak KOBİ’lere her türlü konuda yardımcı olacaklarını söyledi. KOSGEB Kırşehir İl Müdürü Hasan Akgümüş ve KOSGEB KOBİ Uzman Yardımcısı Elçin Yanarca Delibalcı KOBİ’lerde Kurumsallaşmanın Geliştirilmesi ve KOBİ’lerde Markalaşmaya Geçiş başlıklarında katılımcılara bilgilendirme sunumu yaptılar.

Toplantıda ayrıca geçen dönem Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen KOSGEB Girişimcilik Kursu’na katılan ve başarılı olan kursiyerlere Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, KOSGEB İl Müdürü Hasan Akgümüş ve Ahiler Kalkınma Ajansı Kırşehir İl Koordinatörü Gökhan Gömcü sertifikalarını verdiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN