TİCARET VE SANAYİ ODASI VE TİCARET BORSASI’NDAN FUARA DAVET

31 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
550 defa okundu.
TİCARET VE SANAYİ ODASI VE TİCARET BORSASI’NDAN FUARA DAVET

tso-baskani-ekicioglu-demirbasin-sorularini-yanitladic65323208581b08b4bb8

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz, Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’na tüm Kırşehir halkını davet etti. 

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz, bu yıl 4-5-6-7 Eylül tarihleri arasında 2.’si düzenlenecek olan Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’na tüm Kırşehir halkını davet etti.

Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borsası adına ortak bir açıklama yapan Selahattin Ekicioğlu ve Neşet Yavuz; ‘’Bilindiği gibi geçen yıl şehrimizde, ilk kez düzenlediğimiz Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı; sektörde faaliyet gösteren pek çok firma, sanayici ve üreticilerimiz açısından oldukça verimli bir fuardı.

Bu tür fuarlar, günümüz piyasa koşullarında üretici ve tüketici, alıcı ve satıcıyı birbiriyle buluşturan önemli bir aktivite merkezidir. Pek çok firmanın karşı karşıya kaldığı sorunlardan biri de üretici ile tüketicinin sınırlı koşullarda iletişim kurabilmesidir. Üreticiler giderek zorlaşan rekabet koşulları içerisinde bir yandan üretim teknolojilerini geliştirmeye, diğer yandan da mevcut ve yeni müşterilerine ulaşmaya çalışmaktadırlar. Sanayicimize, işadamlarımıza, üreticilerimize böyle bir imkan yaratmak amacıyla Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın 2.’sini düzenliyoruz.

Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi ve Kırşehir Ziraat Odası’nın katkıları ile destek verdiği 2. Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı’nda tarım ve hayvancılık teknolojileri alanında potansiyel alıcılar ile bire bir bağlantı kurarak bu sektörlerde faaliyet gösteren üyelerimizi öne çıkararak, rekabet koşularının arttığı piyasa içerisinde fark yaratmak istiyoruz.

Bu düşüncelerle, 4-5-6-7 Eylül tarihlerinde Pazar Yeri’nde düzenleyeceğimiz 2. Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı’na tüm halkımızı davet ediyoruz. ‘’ dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN