TİCARET BORSASINDAN İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

31 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
254 defa okundu.
TİCARET BORSASINDAN İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

IMG_4944Kırşehir Ticaret Orsası Başkanı Neşet Yavuz’dan İl Müdürü Kenan Şahin’i Makamında Ziyaret

​Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz ve beraberindeki hayvancılık işletme sahipleri ile birlikte İl Müdürü Kenan Şahin’i makamında ziyaret etti.

Kırşehir Tarım ve Hayvancılığı konusunda bilgi alış verişinde bulunulduğu ziyarette,  Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, İl Müdürlüğünce yapılan ve AHİKA destekli “Hayvan Pazarının Modernizasyonu” projesi kapsamında Müzayede Salonu ve Dezenfeksiyon Tünelinin tamamlanmasından dolayı İl Müdürü Kenan Şahin’ e teşekkür etti.

Kırşehir tarımı ve hayvancılığı konusunda hep birlikte koordinasyon içinde çalışarak daha iyi bir noktaya gelineceğini belirten İl Müdürü Kenan Şahin; “Ticaret Borsamızla koordineli çalışarak, Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen proje ile AHİKA’ nın verdiği destekle Hayvan Pazarının Modernizasyonu projesi kapsamında yapılan Müzayede Salonu ve Dezenfeksiyon Tüneli ile bölgemizde örnek bir canlı hayvan pazarı oluşturduk. Bu tür çalışmaları birlikte istişare içinde yaparak iyi bir noktada olan  ilimiz hayvancılığını daha ileri bir noktaya taşıyacağımıza inanıyorum. Ticaret Borsamızın bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum ”ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN