TGF Başkan Vekilinden Cemiyetimize Ziyaret

25 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
692 defa okundu.
TGF Başkan Vekilinden Cemiyetimize Ziyaret

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili (TGF), Alanya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mehmet Ali Dim, KIRGARAT-C Başkanı, Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık’ı ziyaret etti.

TGF Başkan Vekilinden Cemiyetimize Ziyaret

Sansürün kaldırılışının 110’uncu yıl dönümü münasebetiyle Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili (TGF), Alanya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mehmet Ali Dim, Kırşehir Radyocular Gazeteciler Televizyoncular Cemiyet Başkanı, Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık’ı ziyaret etti.

YEREL MEDYA SIKINTILARI VE SORUNLARI ELE ALINDI

İlimize gelerek çeşitli ziyaretler gerçekleştiren TGF Başkan Vekili Mehmet Ali Dim, Cemiyet Başkanımız ve Yönetim Kurulu Başkanımız ile uzun süre sohbet ederek yerel medyanın içinde bulunduğu sıkıntıları ve sorunları ele aldı.

SIKINTILAR VE SORUNLAR ORTAK

Gazetemize gerçekleştirilen ziyarette Konuşan TGF Başkan Vekili Dim, “Kırşehir’de cemiyet başkanımız Sait Yanık’a ziyaret etmek istedik. Kırşehir Cemiyet Başkanımızın yanı sıra yine bazı yerel basın kuruluşlarına (Çınar Gazetesi, Çiğdem Gazetesi ve Aşıkpaşa Gazeteleri) ziyaretler gerçekleştirdik. Yerel gazetelerimizin sahiplerine yaptığımız ziyaretimizde, yerel medyanın Sıkıntılarını ve sorunlarını konuştuk. Hepsinin sıkıntısının ve sorununun ortak olduğunu gördük. Bir kere daha anmadık ki, sorunlarımızın çözümü için devletin desteğini almak şart. Derdimizi devleti yönetenlere güçlü bir şekilde anlatabilmek adına güçlü meslek örgütlerine ihtiyaç var. Bunun için de ayrışmadan, birlik ve beraberlik içinde hareket etmek zorundayız” dedi.

Gazetemize gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetini dile getiren Cemiyet Başkanımız ve Yönetim Kurulu Başkanımız Yanık, Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) tarafından bastırılan merhum bozlak ustası Neşet Ertaş’ın veciz sözünün yer aldığı saat hediye etti.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On