TESK GENEL BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKEN AÇIKLAMA YAPTI

27 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
211 defa okundu.
TESK GENEL BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKEN AÇIKLAMA YAPTI

KIRŞEHİR’DE GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI TARAFINDAN ESNAF BULUŞMASI ORGANİZE EDİLDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Tesk Genel Başkanı Bendevi Palandöken: “Huzursuzluk Varsa Ülkenin İlerlemesi ve Gelişmesi Temin Edilemez”

Kırşehir’de Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından organize edilen esnaf buluşmasında konuşan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Demokratikleşme sürecinde Türkiye’de bir sıkıntı varsa ne ticaret yapılabileceğini ne de taleplerin karşılanabileceğini söyledi.
Özel bir otelin toplantı salonunda konuşan Palandöken, “Huzursuzluk varsa ne ülkenin ilerlemesi nede gelişmesi temin edilebilir. Evvela huzurlu bir ortam lazım, şehitlerimizin canına kast eden gözü dönmüş canilerin ülkenin dirliğine birliğine huzuruna 17/25 Aralık hadiselerini hep birlikte yaşadık” dedi.
Palandöken, esnafın talepleri doğrultusunda yaptığı açıklamasında, “Ülkemizdeki bir cemaatin nelere mal olduğunu ne canlara mal olduğunu gördük. Allah şehitlerimize rahmet eylesin. Bir an evvel bunlar bitmeli ki ülke huzur bulsun” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On