TEŞEKKÜRLER REKTÖR PROF. DR VATAN KARAKAYA

30 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
394 defa okundu.
TEŞEKKÜRLER REKTÖR PROF. DR VATAN KARAKAYA

_unıversıte gece ana kapı kopya

Uğur Işılak Konseri’nin, Terör Olayları Nedeniyle İptal Edildiği Söylendi
Üniversite tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Mezuniyet törenlerinde öğrencilerimizin beklentisi ve isteği doğrultusunda insanımızın gönlünde karşılık bulmuş değerli sanatçılarımız, pek çok üniversitede organizasyonların bir parçası olmuşlardır. Bu doğrultuda üniversitemizde de mezuniyet törenlerinde bir ulusal sanatçımızı öğrencilerimizle buluşturmak ile ilgili duyurumuzu kamuoyu ile paylaşmıştık” denildi.
Terör nedeni ile konserin iptal edildiği belirtilen açıklamada, “Ancak son dönem içerisinde ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kastedenler tarafından adice ve kalleşçe gerçekleşen terör saldırıları sonucu şehit olan çok sayıda askerimiz ve polisimizin bulunması sebebi ile ve ayrıca gönül adamı, halk ozanı ve dünya kültür hazinesi olarak kabul ettiğimiz Neşet Ertaş üstadımız ile ilgili kamuoyunun hassasiyeti dikkate alınarak mezuniyet törenlerimizdeki sanatçı etkinliği iptal edilmiştir” ifadelerine yer verildi. Bizde 40 Arena Gazetesi olarak Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya konseri iptal ettiği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On