TERÖRÜ LANETLİYORUM

12 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1840 defa okundu.
TERÖRÜ LANETLİYORUM

BU RESİM ALINACAK RESİM DEĞİŞECEK

İçinde bulunduğumuz süreç, ülkemiz için, halkımız ve bizler için oldukça zor bir süreç. Her yolculukta olduğu gibi güzel ülkemin güzel insanlarına dostluk ve barış içerisinde yaşamayı çok gören hain terör örgütlerinin kuma gömdükleri başlarını kaldırdıkları bir sürecin içinde bulunuyoruz. Bu süreçte hepimize düşen görev; sağ duyulu olmak, uyanık olmak ve sorgulamaktır. Suçlamak ve saldırmak istediğimiz çıktıları bize vermez. Tam tersine elimizdeki gücü karşımızdaki terör örgütlerine, yandaşlarına ve sempatizanlarına vermemizi sağlar.

Terör Saldırılarında Kazanan Yoktur

Terör örgütlerinin farkında olmadıkları şey; hain pusularla, kalleşçe saldırılarla hiçbir şey kazanamayacaklarını bilmemeleridir. Ben terör örgütlerindeki PKK militanlarını beyinlerinin düşünce korteksi yok olmuş virüslere benzetiyorum. Emin olun ki bunların beyin kıvrımlarının içinde düşünceden sorumlu parçaları yok. Sadece “yap” komutuna sığınmış zavallı korkak ve kalleş birer varlıktan ibaretler.

Bu Vatan Bu Bayrak Hepimizin

Bu vatan her karış toprağı, muhteşem coğrafyası, harika kültür farklılıkları, dostluk ve kardeşlik çerçevesindeki ilişkileri ile tüm dünyanın kıskandığı bir yer “TÜRKİYE” . Güzelim ülkemde anayasal hak ve eşitlik kapsamından mahrum bırakılmıştır? Kimin Kürt, Türk, Laz, Çerkez, Çeçen vb. olduğuna bakılarak davranılmıştır. Bu ülkede Kürt kökenli Bakanlarımız, Cumhurbaşkanımız olmadı mı? Oldu. Kim bunları inkar edecek tüm bunları germezden gelecektir. Acaba.

“Barış Söylemi” Tek Başına Yeterli Değildir

7 Haziran 2015 Seçimlerinden önce “Barış” söylemi yapan siyasi parti başkanlarını hain pusular yapılmaya başladığı, analar ağlamaya başladığı anda göremez duyamaz olduk neden acaba? Neden mi ben sözlere söyleyeyim. İnanç sorunundan kaynaklı. Niyet sorunundan kaynaklı. Sadece “Barış” istiyoruz demekle dilek ve temennilerle barış olmuyor olmaz. Eylem gerekir. Eylem içinse tabi ki kocaman ve saf bir yürek, Sadece oy, koltuk ve iktidar hırsıyla yürüyenler için şehitlerimizin bir hükmü olmayabilir. Ancak bilinmelidir ki; bu coğrafya, bu şanlı bayrak altında yaşayan niyeti saf her birey için her şehit bir acıdır. Kayıptır.

“Ülkesi için şehit olan aslanlar”

Güzel ülkemizin muhteşem geleceği için vatanı uğruna şehit olan aslanlarımıza rahmet diliyor, acısı büyük ailelerine sabırlar diliyoruz. Bilinmelidir ki; şehitlerimiz hepimizin çocuğu ve kardeşiydi. Geçmiş şanlı tarihimizdeki zaferlerimiz gibi ülkemizin içinde bulunduğu süreçteki terör örgütlerinin de temizleneceğine olan inancımız tamdır.

“Terör örgütlerinin psikolojik dansı”

Her gün bir ilimizden gelen haince pusular, daha önceden barış çığlıklarının atıldığı zamanları hain pusular için hazırlayan düşünme ve sorgulama yoksunu varlıklar uzaktan kumanda ile aldıkları talimatları yerine getiren piyonların ülke içindeki insanları “ver kurtul” davranış kalıbına sürüklemektedir.

“Şimdi sağduyu zamanı”

Hain saldırılara karşı mücadele yolculuğunda siyasi görüşünüz ne olursa olsun “sağ duyulu” olmak her bireyin temel sorumluluğudur.

“Terör örgütlerinin oyununa gelmeyin”

Terör örgütleri haince planlamış oldukları gerçekleştirirken halk arasında çatışma ortaya çıkması içinde çalışmaktadır. Terör örgütleri böyle durumlarda halkın;

-Korku ve paniğe kapılmasını,

-Yıkılma noktasına gelmesini,

-Kişileri suçlama ve saldırıya geçerek ülke içinde kaos yaratmasını,

-Kardeşin kardeşe düşmesini,

-Ayaklanma hareketlerinin olmasını,

-Provakatif davranış kalıplarının içine çekilmesini,

-Sağduyu, mantıklı ve akıllı davranışlar yerine suçlama, saldırma yakıp yıkma, zarar verme noktasında harekete geçmesini bekler.

Bu yüzdendir ki her bir bireyimiz şu dönemde hiç olmadığı kadar sağduyulu, duyarla ve mantıklı olmak durumundadır. Suçlamak ve şikayet etmek mevcut gücümüzü PKK terör örgütlerine teslim etmektir.

Farklı Bakış Açılarına Sahip Olmak

Farklı bakış açılarına sahip olmak yok etmek anlamına gelmez, Onların varlığında bu bakış açılarının arkasında durmak ve eyleme geçmek anlamına gelir. Zaman şimdi sağduyulu olmak ve ülkemizin bütünlüğü, barış ve huzuru için yapılması gerekenleri yapmaktır. Siyasi oy kaygılarından dolayı sadece konuşan anlatan ve elde ettiği sonuçlar karşısında eyleme geçmek anlamına gelir. Zaman sağduyulu olmak ve ülkemizin bütünlüğü, barış ve huzuru için yapılması gerekenleri yapmaktır. Siyasi oy kaygılarından dolayı sadece konuşan, anlatan ve elde ettiği sonuçlar karşısında “şaşırmış” gibi davranarak suçlayarak topu başkasına atarak hiçbir şey olmaz.

Yeryüzünde insan sadece “vicdanından” kaçamaz. Kimsenin sizi incitemeyecek kadar güçlüyken, siz kimseyi incitmeden adalet çerçevesi içinde davranış kalıbı sergiliyorsanız işte o zaman “BÜYÜK” olursunuz.

Şimdi ülkemizin bütünlüğü, geleceğimiz için “büyük” olma zamanı. Bu vatan bölünmez bir bütünlüğe sahiptir ve her zamanda öyle olacaktır. “Her Şey Vatan İçin.”

Ne Mutlu Türküm Diyene

Türkiye’m

Şehit kanlarıyla yıkanmış toprağın,
Tarihe sığmaz, şerefin şanın,
Hem kışın güzeldir; hem de baharın,
Sana kurban olsun bin kere canım…
TÜRKİYEM benim, kutsal VATANIM,
TÜRKİYEM benim, canımdan canım…

Ay-yıldızlı bayrak coşturur bizi,
Bütün dünyada TÜRKLERİN izi,
Bütün âlemler bilirler bizi,
Bizde başkadır; VATAN sevgisi…
TÜRKİYEM benim, kutsal VATANIM,
TÜRKİYEM benim, canımdan canım…

Yazmışız seni kalplerimize,
Beste beste, dize dize,
Bütün Milletler hayrandır bize,
Düşmanlar her zaman gelecek dize….
TÜRKİYEM benim, kutsal VATANIM,
TÜRKİYEM benim, canımdan canım…

Aşım, toprağım, kanım…
Üzüntüm, sevincim, şanım…
Damarım, kalbim ve canım,
TÜRKİYEM senin için varım…
TÜRKİYEM benim, kutsal VATANIM,
TÜRKİYEM benim, canımdan canım…

 

İletişim Bilgileri:

Adres- Tunus Cad. 85/7 Kavaklıdere/ANKARA

Tel-0312 428 89 89

E-mail- nlpdap@nlpdap.com

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN