‘TERÖRE HAYIR, KARDEŞLİĞE EVET’ DEMEK İSTER MİSİNİZ?

15 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
435 defa okundu.
‘TERÖRE HAYIR, KARDEŞLİĞE EVET’ DEMEK İSTER MİSİNİZ?

Teröre-Hayır-Kardeşliğe-Evet

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğu 17 Eylül 2015 Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirilecek olan ‘Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet’ mitingine Kırşehir halkını davet etti.

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin organizesinde Ankara’da gerçekleştirilecek olan mitinge çağrı yapıldı. Söz konusu konu ile ilgili olarak Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan çağrıda;

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin de içinde olduğu 14 sivil toplum kuruluşunun çağrısıyla ‘’Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet’ mitingi düzenlenecektir. Konu ile ilgili açıklama yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu: ‘’Biz beraberiz. Ortak paydamız insan haklarına ve hukuka saygıdır. Bu sorumluluk duygusuyla hareket edilmelidir. 17 Eylül Perşembe günü, saat 16.30’da Türkiye’nin dört bir yanından gelip, Ankara’da toplanma kararı kaldık.
Tüm Türkiye’yi Ankara Sıhhiye meydanında toplanmaya davet ediyorum. Terörü lanetleyen ve kardeşliğimize sahip çıkan tüm halkımızı bu toplanmaya davet ediyoruz. Bizim en büyük gücümüz kardeşliğimizdir, gelin kışkırtıcı söylemleri bırakalım, toplumu germeyi bırakalım. Başka bir Türkiye yok.
Yürüyüşümüz herhangi bir siyasi parti ve görüşün temsili olmayacak.Terörü lanetleyecek ve vatanımıza sahip çıkacağız. o gün kimseyi ötekileştirmeden tek bir şey söyleyeceğiz “Teröre hayır”. Bize katılmayan milyonları da o gün vatanın her köşesini al bayrakla donatmaya davet ediyoruz.
Perşembe bu büyük buluşmada herkesi görmek istiyoruz.” denildi.

Ankara’da yapılacak büyük miting için açıklama yapan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu: ‘’Son günlerde yaşanan olaylar hepimizi derinden yaralıyor. Yaşanan bu acıya dur demek hepimizin görevi, bu amaçla içerisinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de olduğu 14 sivil toplum kuruluşunun çağrısıyla 17 Eylül Perşembe Günü Ankara Sıhhiye’de ‘’Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet’’ mitingi düzenlenecektir. Hiçbir siyasi partinin görüşünün temsil edilmeyeceği, herkesin Türk Bayrağı ile tek yumruk halinde katılacağı bu miting için Perşembe günü saat: 11.00’de Odamız önünden ücretsiz otobüs kaldıracağız. Bu konuda duyarlı bütün hemşerilerimizi ‘’Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet’’ mitingimize davet ediyorum.  Gün kardeşliği yeniden diriltmenin günüdür.’’ dedi.

Ekicioğlu 17 Eylül 2015 günü Kırşehir halkını Ankara Sıhhiye meydanına davet etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN