Terör Saldırısını Kınıyoruz

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
198 defa okundu.
Terör Saldırısını Kınıyoruz

radyocular-televizyoncular-ve-gazeteciler-cem-7667016_x_o“Güvenlik Güçlerini ve Vatandaşları Hedef Alan Bu İnsanlık Dışı Vahşeti Lanetliyor ve Kınıyoruz”

Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait  Yanık  İstanbul’da meydana gelen 27’si polis 29 kişinin ölümüne ve 166 kişinin yaralanmasına neden olan terör saldırısını kınadı. Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular Cemiyet Başkanı Sait  Yanık yaptığı açıklamada, “Güvenlik güçlerini ve vatandaşları hedef alan bu insanlık dışı vahşeti lanetliyor ve kınıyoruz” denildi. 

Sait açıklamasında şu görüşlere yer verildi:
“Türkiye’de güvenlik güçlerini hedef alan yine bir terör olayı gerçekleşmiştir. Dolmabahçe’de meydana gelen olayda 27’si polis 29 kişi ölmüş, 166 kişi yaralanmıştır. Bir insanlık suçu olan bu terör olayını kınıyoruz. Terör saldırısında hayatını kaybedenlerin acısını tüm ulusumuzla birlikte yürekten paylaşıyoruz. Yaralananlara ‘geçmiş olsun’ diyoruz. Bu tür terör olayları birliğimize ve dayanışmamıza zarar veremeyecektir. En kısa sürede olayın aydınlatılmasını, sorumlularının cezalandırılmasını bekliyoruz.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On