TEOG SINAVIN’DA KIRŞEHİR TÜRKİYE BİRİNCİSİ

22 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
943 defa okundu.
TEOG SINAVIN’DA KIRŞEHİR TÜRKİYE BİRİNCİSİ

k_20142525_dnemeKaman Kaymakamlığı toplantı salonunda İlçe Kaymakamı  Dr. Hakan Şen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan, Şube Müdürlerinin, İlkokul ve Ortaokul müdürlerinin, öğrenci velilerinin ve ilk ona giren öğrencilerin katıldığı ödül töreni yapılmıştır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün TEOG sınavı ile ilgili yaptığı çalışmalar hakkında yapılan bilgilendirme sunumu ile başlayan toplantıya Kaman İlçe Kaymakamı Dr. Hakan Şen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan, dereceye giren öğrencilerden Göksu Aydın, Öğrenci velilerinden Mehtap Şerbetçioğlu, İlkokul öğretmenlerinden Salim Aygün yaptıkları konuşmalarla katkı sağlamışlardır.

Kaymakam Dr. Hakan Şen, yaptıkları konuşmada, hiçbir çocuğun eğitimde geri kalmadığı, eğitimde öncü ve tercih edilen bir kent olmak vizyonu ile çalışmalarına başlayan Vizyon Kaman hareketinin temelini stratejik yönetim, farklılaştırılmış ve bireyselleştirilmiş eğitim uygulamaları ve teknolojinin eğitime entegrasyonu çalışmalarının oluşturduğunu söyledi. İlçe Kaymakamı Dr. Hakan Şen, ayrıca Vizyon Kaman hareketinin temel taşlarından biri olan ölçme, değerlendirme ve izleme çalışmalarının İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce oluşturulan bir ekip aracılığıyla yürütüldüğünü, geri dönütlerin okul müdürleri ve öğretmenlerle paylaşılarak, başarının önündeki engellerin zamanında tespit edilip gerekli önlemlerin alındığını belirtti. Kaymakamı Dr. Hakan ŞEN, yapılan çalışmaların bir sonucu olarak ders başarı istatistiklerinin sürekli bir yükseliş trendinde olduğunu belirtti. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm personel ve öğrencileri tebrik ederek konuşmasını bitirdi.

Toplantıda 2015-2016 eğitim öğretim yılı 1. Dönem TEOG Sınavında soruların tamamını doğru cevaplayarak Türkiye 1.si olan Kaman Ortaokulu öğrencileri Beyza Sarı, Göksu Aydın Ve Sena Şerbetçioğlu’na ödülleri olan yarım altın İlçe Kaymakamı Dr. Hakan Şen tarafından verildi.

Ayrıca ilçede ilk 10’a giren Yeni hayat Ortaokulu öğrencileri Meryem Yiğit, Gizem Bahatan, Gülseren Gönç ve Kadir Koç’a Melikşah Ortaokulu öğrencileri Emine Öz ve Betül Akdeniz’e ve Kaman Ortaokulu öğrencisi Ayşe Sultan Duman’a ödülleri olan çeyrek altın İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan tarafından verildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN