Tenis turnuvası ödül töreni yapıldı

12 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
446 defa okundu.
Tenis turnuvası ödül töreni yapıldı

Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 20 yaş üstü Veteran tenis turnuvası Ercan Tıraş tenis kortu tesislerinde sona erdi.

Tenis turnuvası ödül töreni yapıldıKırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 20 yaş üstü Veteran tenis turnuvası Ercan Tıraş tenis kortu tesislerinde sona erdi.

19 Kasım 2014 Çarşamba günü kura çekimi ile başlayan turnuva 9 Aralık 2014 Salı günü dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ödül töreni Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin katılımı ile gerçekleşti.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Başkan Bahçeci “Böyle bir turnuva yapılması beni son derece mutlu etti ve gururlandırdı. Bu turnuva bir başlangıç, inşallah burada başka turnuvalarda yapılacak. Uluslararası turnuvaları buraya almak istiyoruz. Böylelikle hem tenise olan ilgi artacak hem de şehrimizin tanıtımı artacak. Tenis kurslarımız devam ediyor ve kurslarımıza ilgi fazla, bu ilginin artması için herkesi tenis sporu yapmaya davet ediyorum. Tenis zengin sporu gibi görünüyor ama kesinlikle öyle değil. Tenis sporu bir ayakkabı, bir eşofman birde raket takımı ile yapılabiliyor. Artık herkesin oynayacağı alanlar mevcut. Bizde bu spora katkı yapmak için Ercan Tıraş tenis kortumuzu ve Kent parkın içindeki tesis kortumuzu yaptık. Aşıkpaşa tabiat parkı içerisine de tenis kortumuz yapılıyor. Bundan sonra yapılacak bütün tesislerimizde tenis kortlarımız olacak. Belediyemizin düzenlediği bütün tenis kursları da ücretsiz. Tenis oynamak ücretli ama o da cüzi bir rakam. Burada turnuvaya katılan ve dereceye giren tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. “ diye konuştu.

Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve tenis sporunu sevdirmek amacıyla düzenlenen turnuvaya 20 yaş üstü 26 sporcu katıldı.

Tenis turnuvasında dereceye giren

1. Olan sporcuya Profesyonel Raket, Tenis Ayakkabısı şort ve Tshirt

2. Olan sporcuya Profesyonel Raket, Şort , Tshirt

3. Olan sporcuya Profesyonel Raket verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN