TEMA Vakfı Temsilcisi Seçildi

7 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
273 defa okundu.

 

thumbnail_sultankiymaz

TEMA Vakfı Kırşehir İl Temsilciliğine Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sultan Kıymaz Seçildi

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Kırşehir İl Temsilciliğine Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sultan Kıymaz seçildi.

TEMA Vakfının, topraklarımızı tehdit eden erozyon ve çölleşme ile mücadelede toplumsal duyarlılığı olan ve doğal varlıkları koruma amacı güden gönüllü bir kuruluş olduğu biliniyor. TEMA’nın, doğal varlıkları korumak, su varlığının korunması ve tarımsal kuraklık, çoraklaşma ve çölleşmeyle mücadele etmek gibi faaliyetleri bulunuyor.

Türkiye genelinde 635 bine yakın gönüllüsü bulunan vakfın Kırşehir İl Temsilciliğine seçilen Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sultan Kıymaz yeni görevi konusunda heyecanlı olduğunu dile getirerek bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada: “ TEMA’nın en büyük gücü her zaman gönüllüleri olmuştur. Sahip olduğu doğal varlıkları ile ilimizde sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Bunun için gönüllü sayımızı arttırıp ilimize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On