TEKSTİL FABRİKASINA İŞÇİ ALINACAK

22 Ocak 2023
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
397 defa okundu.
TEKSTİL FABRİKASINA İŞÇİ ALINACAK

Tekstil Fabrika

Karahan Grup 30 yıldır İstanbul’da faaliyet gösteren Myran Tekstil ve Bilka Giyim olarak triko sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir. Bu süre içerisinde elde ettiğimiz tecrübe ve birikimlerimizden faydalanarak faaliyetimizin önemli bir kısmını, hızla değişmekte olan dünya koşullarının etkisi ve önemini dikkate almış olup Anadolu’da da sürdürmeye karar verdik.

Tercih olarak teşvik unsurlarını dikkate almış olup, Anadolu’nun çeşitli şehirleri ile yapılan görüşmeler sonucundaGenel Koordinatörümüz Sn. Prof. Dr. Duran Bülbül Hocamızın ısrarlı tutumu ve Yönetim Kurulumuzun ortak kararı üzerine; yatırımlarımızı memleketimiz Kırşehir’de yapma kararına vardık. 

Yapacağımız yatırımlar, Kırşehir Belediyesi, Kırşehir Ticaret Odası ve Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde ve ilgili birimlerin sağladığı destekler sayesinde hız kazanmıştır.

Karahan Grup olarak öncelikli amacımız yerel ekonomiye katkı sağlayarak Kırşehir’in dünya üzerinde büyüyen ve kalkınan bir şehir olmasına destek olmaktır.

Planlamalarımız dahilinde; hedefimiz 2023 Mart ayı itibariyle fabrikamızı faaliyete geçirip, yeni ve köklü bir istihdam olanağını değerli Kırşehirlilere sunmaktır. 

Karahan Grup bünyesinde çalışmak isteyen arkadaşlarımız https://www.karahan-grup.com/insan-kaynaklari/ adresine başvuru yapabilirler. 

Karahan Grup olarak; memleketimiz Kırşehir’de yapacağımız yatırımlara katkı sağlayan, emeğini esirgemeyen ve her zaman yatırımcının yanında durmaya gayret eden Belediye Başkanımız Sn. Selahattin Elçioğlu ve ekibine, Ticaret Odası Başkanımız Sn. Mustafa Yılmaz’a, Organize Sanayi Odası Başkanımız Sn. Süleyman Eraslan’a ve bu yolculukta bizimle yol alan, her zaman Kırşehir halkının yanında olan Sn. Prof. Dr. Duran Bülbül’e ve bozkırın incisi Kırşehirli hemşerilerimize teşekkür eder şükranlarımızı sunarız..

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN